Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
HypotékaHypotékaHypotéka

Hypotéka

Získejte jasnější představu o možnostech financování

Nejvýhodnější hypotéka na trhu
Úrok již od 4,89 %
Přístup k akčním nabídkám bank
Online proces, minimum byrokracie
Sjednat hypotéku online

Chci hypotéku


Získejte nabídku všech bank na trhu. Naše sesterská společnost Ownest vás provede procesem od začátku do konce.

Sjednat hypotéku online

Chci hypotéku


Chci přístup k akčním nabídkám bank
Chci zjistit svou bonitu
Kdekoliv v ČR
Sjednat hypotéku online

Chci odložit hypotéku až o 2 roky


Potřebujete dospořit na akontaci? Díky programu Ownest pro vás koupíme byt teď a hypotéku si odložíte až o 2 roky.

Chci odložit hypotéku až o 2 roky


Chci podporu při hledání a nákupu
Chci slevu při odkupu nemovitosti
Byty v Praze a Brně

Co vás čeká?

1. Předběžný odhad

Prvním krokem v procesu je nezávazná poptávka. Nic neriskujete - vyplníte základní údaje o sobě a  spolužadatelích. Na základě toho vám bude připraven odhad, jak drahou nemovitost si můžete koupit. Můžete to zkusit klidně hned teď, registrací zde.

2. Doložení dokumentů

Pro nejvýhodnější nabídku financování od vás potřebujeme získat několik dokumentů. Jedná se např. o doložení příjmů nebo závazků. Poté zjistíte, na jak velký úvěr dosáhnete a která banka dává největší smysl.
Doložení dokumentů

3. Kompletace dokumentů

Po vybrání banky se finanční poradci pustí do práce. Banku informují o všech dokumentech a skutečnostech. Výhodou je, že nemusíte na pobočku a dokumenty nahrajete bezpečně a online přes hypoteční portál.

4. Schválení úvěru

Po dodání všech dokumentů do banky probíhá schvalování úvěru. Jakmile banka úvěr schválí, dojde k podepsání smluv a vy se můžete začít těšit na nové bydlení. To vše ve spolupráci s naší sesterskou společností Ownest.

Proč si sjednat hypotéku?

Služba zdarma

Jděte na jisotu
Jděte na jistotu
Jděte na jistotu

Jděte na jistotu

97 % prodávajících upřednostní kupující, kteří mají vyřešené financování.

Zjistěte svůj rozpočet
Zjistěte svůj rozpočet

Zjistěte svůj rozpočet

Zajistěte si financování, ať máte jasnou představu, jak drahou nemovitost si můžete koupit.

Partnerské banky

ČSOBHypoteční bankaKBModrá pyramidaMonetaUnicredit BankČeská SpořitelnaEquabankmBankRaiffeisen banka

Občas se nás ptáte

Jako sesterská společnost bezrealitky vás provedeme celým procesem od začátku do konce. Vyjednáme vám nejvýhodnější hypotéku na celém trhu, postaráme se o veškeré papírování a vše spolu sjednáme online, abyste neztráceli čas na pobočce.
  1. Předběžný odhad: Prvním krokem v procesu je nezávazná poptávka. Vyplníte základní údaje o sobě a případných spolužadatelích. Na základě toho připravíme odhad, jak drahou nemovitost si můžete koupit. Získejte orientační odhad zde
  2. Doložení dokumentů: Abychom pro vás získali nejvýhodnější nabídku, potřebujeme lépe pochopit vaši unikátní finanční situaci, a proto od vás potřebujeme získat několik dokumentů pro banku. Jedná se např. o doložení příjmů nebo závazků. Poté zjistíme, která banka pro vás dává největší smysl.
  3. Kompletace dokumentů: Po vybrání banky se pustíme se do práce. Pošleme do ní všechny potřebné dokumenty. Výhodou je, že nemusíte na pobočku a dokumenty nám nahrajete bezpečně a online přes náš hypoteční portál.
  4. Schválení úvěru: Po dodání všech dokumentů do banky čekáme na schválení úvěru. Jakmile banka úvěr schválí, dojde k podepsání smluv a vy se můžete začít těšit na nové bydlení.
Ownest, sesterská firma Bezrealitky, má bohaté zkušenosti z realitního trhu. Se službou Hypotéka nabízí ZDARMA ohodnocení vybrané nemovitosti ještě předtím, než zažádáte banku o hypotéku a zaplatíte rezervační poplatek makléři. V případě, že by banka ocenila nemovitost na nižší než kupní hodnotu, riskujete navýšení vlastních prostředků nebo již zaplacený rezervační poplatek. Proto je dobré se poradit s odborníky.
Ano. V Ownestu si vážíme vaší důvěry a přistupujeme k bezpečně nahraným dokumentům v hypotečním portálu s nejvyšší obezřetností. Jak nakládáme s osobními informacemi se dočtete zde.
Naši hypoteční poradci jsou vám k dispozici, aby vás jednoduše provedli celým procesem. Kontaktujte nás na čísle +420 731 366 830 nebo začněte rovnou online tak, že se nezávazně zaregistrujete. V hypotečním portálu si následně můžete sjednat schůzku online nebo osobně.
Ano, rádi se potkáme osobně. Nabízíme možnost osobní schůzky u nás na pobočce Ownest. Najdete nás na adrese Revoluční 655/1, Praha.