Hledáte bydlení?

Zvyšte své šance aktivací Premium účtu na 1 rok za 199 Kč.

Výhody Premium účtu

 • Vaše odpověď předskočí odpovědi ostatních zájemců
 • O nových inzerátech se dozvíte dříve než ostatní
 • Vyplněným osobním profilem zvýšíte svou důvěryhodnost
 • Můžete dokázat majiteli svou bezdlužnost
 • Výhodu budete mít po dobu 1 roku
Aktivovat premium účet

120

zájemců průměrně reaguje na atraktivní inzerát

87 %

majitelů odpoví pouze prověřeným zájemcům

199 Kč

Vás posune k vysněnému bydlení

 1. Úvodní ustanovení

  Premium účet je primárně určen zájemcům o pronájem. Především pronajímatelé totiž chtějí vědět od začátku komu svou nemovitost pronajmou. Tím, že si zřídíte Premium účet ukážete opravdový zájem o pronájem a dáte majiteli najevo, že jste bezproblémový nájemce.

  Premium účet si ale mohou zřídit i zájemci o koupi nemovitosti. Pokud odpovíte na inzerát s kompletně vyplněným profilem určitě vám dá majitel přednost před anonymní zprávou uživatele bez Premium účtu.

 2. Proč jste zavedli Premium účet?

  Vyslyšeli jsme četné žádosti majitelů nemovitostí, kterým v některých případech chodily stovky reakcí z anonymních emailových schránek, odpovědi od tak zvaných bytových turistů, kteří neměli reálný zájem o pronájem nemovitosti a také od realitních makléřů.

  Premium účet ale slouží oběma stranám. Zájemce díky němu ukáže opravdový zájem o danou nemovitost a majitel okamžitě ví, s kým jedná.

 3. Jak to, že se moje odpověď zobrazí před ostatními?

  Odpovědi uživatelů s Premium účtem se majitelům řadí na první pozice. Pokud tedy majitel hypoteticky dnes přidá inzerát a dnes mu odpoví 3 lidé, kteří nemají Premium účet, jejich odpovědi se zařadí podle času doručení.

  Pokud vy, jako uživatel s Premium účtem, odpovíte zítra, Vaše odpověď se zařadí na první pozici před 3 dnešní odpovědi. Majitelé se často do účtu přihlásí až po několika dnech od zveřejnění inzerátu. Velká většina z nich navíc primárně odpovídá zájemcům s Premium účtem, protože tito zájemci mají plně vyplněný profil.

 4. Skrýváte inzeráty? Jak je možné, že je uvidím s Premium účtem dřív?

  Samozřejmě neskrýváme inzeráty majitelů, kteří je vkládají na Bezrealitky.cz. Do této činnosti vůbec nezasahujeme a zasahovat nehodláme (pokud se nejedná o podvodné jednání). Chceme spojovat majitele a zájemce transparentně, nechceme nic skrývat.

  Jde o tzv. hlídacího psa, kterého si můžete nastavit po registraci a který Vám do emailu zasílá nové nabídky nemovitostí podle Vámi zadaných kritérií. Bez Premium účtu jsou tyto nabídky zasílány 1x denně (vždy v noci), s Premium účtem jsou nabídky zasílány každou hodinu.

Aktivujte si premium účet

Získejte náskok před ostatními zájemci o nemovitost

Aktivovat premium účet