Pronájem rychleji a pohodlněji.

Předplacenými účty podporujeme vážné zájemce.
Zkracujeme čekání na odpověď od majitele a zvyšujeme šanci, že se dostane právě na Vás.

Co s předplaceným účtem získáte?

 • Pouze vy budete moci reagovat na inzeráty nabízející pronájem
 • Vyplněním osobního profilu ukážete, že jste ten pravý
 • U účtu Premium se Vaše zprávy majitelům zobrazí přednostně
 • U účtu Premium uvidíte nové inzeráty dříve než ostatní

Vyberte si vhodný účet

Ceník účtů pro zájemce o pronájem

 1. Proč je k oslovení majitele inzerátu potřeba předplacený účet?

  Určitě se vám stalo, že jste napsali na několik inzerátů a nedostali odpověď. Stejný nápad jako vy měly totiž desítky jiných vážných i méně vážných zájemců o bydlení a v silách majitele nebylo odpovědět všem. Proto nás poprosili, zda bychom jim nepomohli oddělit vážné zájemce od těch váhavých, a my jim vyhověli. Vycházíme totiž z toho, že ten, kdo opravdu vážně hledá bydlení, rád zaplatí symbolický poplatek.

 2. Jak jsme určovali cenu za předplacený účet?

  Chtěli jsme, aby byl dostupný pro každého. Proto jsme se rozhodli nastavit jeho cenu co nejníže - zhruba na korunu za den. Věříme, že tato symbolická částka nebude pro nikoho překážkou, zvlášť když je výrazně nižší, než obvyklá provize pro makléře.

 3. Kdy si předplatit základní účet

  Hledáte pronájem a nikam nespěcháte? Základní účet je pro vás to pravé. Umožní vám napsat zprávu a komunikovat s majitelem inzerátu, kterému můžete v osobním profilu sdělit základní informace o vás a vaší domácnosti. A jedenkrát denně dostanete od našeho hlídacího psa informace o nových nabídkách.

 4. Kdy si předplatit premiový účet

  Hledáte pronájem a chcete mít přednost před ostatními zájemci? Nebo chcete majiteli ukázat, proč si vybrat právě vás - například doložením bezdlužnosti? Pak zvolte účet Premium. Díky němu se zároveň dozvíte o všech nových nabídkách okamžitě po zveřejnění a budete tak mít šanci reagovat mezi prvními!