Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Boží Dar, Karlovarský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Boží Dar, Karlovarský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Boží Dar, Karlovarský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 10 ložnic bez realitkyBoží Dar - Boží Dar, Karlovarský kraj

Boží Dar - Boží Dar, Karlovarský kraj

Pronájem Chaty Boží Dar v oblasti Krušné hory: 10 ložnic, celkem pro 15 až 45 osob.chata za týden: léto 65.000kč, zima 77.000kč. Chata Dandie leží na okraji obce Boží Dar, kousek od sjezdovky a nástupu do tratí Krušnohorské magistrály pro běžecké lyžování. Na lyžích dojedete až do chaty. Kousek od autobusové zastávky. K dispozici parkovací místa i pro parkování autobusu. Velká zahrada včetně ohniště a sezení. Zdarma internet. Pronájem POUZE celé chaty.

Boží Dar je nejvýše položenou obcí ve střední Evropě a je významným střediskem zimních i letních sportů v České republice. Objekt je vystavěn v typickém horském útulném stylu. Na Božím Daru a jeho okolí jsou v zimě návštěvníkům k dispozici sjezdové a běžecké tratě pro začátečníky, pro rodiny s dětmi i pro náročné lyžaře. V obci samotné a v přilehlých lyžařských areálech je celkem 18 lyžařských vleků a 4 sedačkové lanovky na české i německé straně hranic...

Parametry nemovitosti

NázevChata Dandie
Ložnice10 ložnic
MěstoBoží Dar
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita15 až 45 osob
Dětská postýlkane
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.