Prodej domu 135 m² bez realitky

49.308775, Adamov, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Mimořádný historický komplex secesní hájenky se staršími hospodářskými budovami na pozemku 2120 m2 v jižní části Moravského Krasu. Hájenka je umístěna v obci Josefov mezi Křtinami a Adamovem, ve světoznámé archeologické a přírodní lokalitě Josefovské údolí, ve velmi ekologickém a romantickém přírodním prostředí v Národní přírodní rezervaci Býčí skála...
Mimořádný historický komplex secesní hájenky se staršími hospodářskými budovami na pozemku 2120 m2 v jižní části Moravského Krasu. Hájenka je umístěna v obci Josefov mezi Křtinami a Adamovem, ve světoznámé archeologické a přírodní lokalitě Josefovské údolí, ve velmi ekologickém a romantickém přírodním prostředí v Národní přírodní rezervaci Býčí skála v CHKO Moravský Kras.
Hájenka v dobrém stavu (1893), dříve užívána jako dvoubytová, užitná plocha 135m2, celkem 5 + 1. K rekonstrukci, možnost půdní vestavby. Komplex historických budov zahrnuje 2 stodoly (starší z doby před rokem 1800, s klenbami), zděné sklady s klenbami a stáj. Zatravněná slunná zahrada ve vrchní části uzavřena historickou kamennou zdí. Vlastní studna, elektrifikováno, telefonní linka.
Dobrá dopravní dostupnost do Brna, autem do centra Brna 30 km (30 minut), IDOS 20 km (35min.). Využitelnost k ekologickému bydlení, rekreaci, ekofarmě, jako penzion a podobně. Objekt je nutné rekonstruovat. Není památkově chráněn, ale lze na něj získat památkářské granty. Objekt je v turistické oblasti, na křižovatce cyklostezek, na konci Naučné stezky Josefovské údolí. Nedaleko je řada památek: Huť Františka, Švýcárna, Nový hrad, Alexandrovka, oltář v kostele-památka UNESCO, Punkevní jeskyně a další.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
135 m²
cena:
4.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více