Prodej domu • 188 m² bez realitky, Bavorsko
K prodeji je památkově chráněný obytný dům s přístavbou a několika přístavbami, dvěma garážemi, historickou obloukovou branou a prostornou, poklidnou zahradou.
Jako dědická komunita hledáme kupce (milovníka či investora), který dům s přístavbou zrekonstruuje v souladu s požadavky památkové péče. Možné je získání podpory od památkové správy a využití daňových odpisů.
Uvedená prodejní cena 50 000 € slouží jako vyjednávací výchozí nabídka.
Nemovitost se nachází v klidné části čtvrti Alzenau v Dolním Frankonii.
Díky své výhodné poloze, pouhých cca 2 km od přípojky na dálnici A45, je objekt ideální pro dojíždějící směrem do oblasti Rýn-Main.
Dům, postavený v 17. století, je omítnuté tradiční přízemní dům s typickou železnou krosnou konstrukcí (Fachwerkhaus) a centrálním plynovým topením. Koupelna v přízemí je bezbariérová.
Dvě větší místnosti jsou opatřeny zdobenými stropy.
Parametry nemovitosti
| Číslo inzerátu | 1026406 |
|---|---|
| Plocha pozemku | 1 928 m² |
| Cena za jednotku | 265,96 € / m2 |
| Užitná plocha | 188 m² |
|---|---|
| Celkem podlaží | 2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Garáž | |
| MHD 2 minuty pěšky |