Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Prodej domu 626 m², pozemek 1.425 m², Hamm, Severní Porýní-Vestfálsko

Prodej domu • 626 m² bez realitkyHamm Lohauserholz Nordrhein-Westfalen 59067

Nový
Hamm Lohauserholz Nordrhein-Westfalen 59067MHD 1 minuta pěšky • Garáž
Cena1 350 000 €

Více informací

Přeloženo pomocí AI

Selten: Vícebytový dům, který okamžitě přináší výnos – a zároveň nabízí potenciál pro další rozvoj.

Tento konstrukčně robustní dům se 12 byty v Hamm-Wiescherhöfen přesvědčuje tím, že má již notářsky rozdělené vlastnické byty (§ 8 WEG), solidní zděnou konstrukci a nadprůměrnou energetickou účinnost (třída C, 89,1 kWh/m²a) pro rok 1963.

Aktuální roční čistý nájem činí 78 960 € – k tomu se ročně přičítá 1 320 € z garáže/místa pro parkování, což dává celkový roční výnos 80 280 €. To odpovídá hrubé míře výnosu kolem 6 % ročně při kupní ceně s faktorem 16,8.

6 z 12 jednotek bylo čerstvě zrenovováno a je ihned k nastěhování – 5 z nich je momentálně volných, jedna další bude volná k 01.06.2026. Prodávající garantuje u všech 6 jednotek čistý nájem ve výši 650 € měsíčně po dobu 12 měsíců od uzavření kupní smlouvy. To znamená: plánovatelné, zajištěné příjmy hned od prvního dne – bez rizika neobsazenosti.

Při úplném pronájmu všech 12 jednotek za 650 € každý se vypočítá očekávaný nájem 7 800 €/měsíc – což odpovídá 93 600 € ročnímu čistému nájmu a hrubému výnosu 6,93 % ročně.

Nemovitost je ideální pro:

– Držitele stávajícího portfolia se zaměřením na pravidelný výnos

– Investory s exit strategií přes individuální prodej bytových jednotek

– Kupce, kteří chtějí kombinovat bezpečí a potenciál dalšího rozvoje

Nemovitost se nachází v Hamm-Wiescherhöfen – klidné, vyspělé obytné čtvrti s příjemným sousedstvím a dlouhodobě stabilní poptávkou po nájmu.

Hamm je zavedené obytné centrum ve východní části Porýní-Vestfálska s téměř 180 000 obyvateli. Jako důležitý železniční uzel nabízí město velmi dobrou regionální dopravní dostupnost. Zvláště 2,5-pokojové byty této velikosti jsou strukturálně velmi vyhledávané – od jednotlivců, párů i menších domácností. Strukturální riziko prázdnoty je v této lokalitě dlouhodobě vyloučeno.

Blízká občanská vybavenost je v bezprostředním okolí zajištěna.

Budova byla v uplynulých letech cíleně zhodnocována a technicky modernizována:

+ Nová sedlová střecha

+ Zateplení fasády a půdního prostoru (podkroví)

+ Nové balkony/loggie – převážně orientovány na jih, působivé z exteriéru

+ Nové okenní prvky ve schodišti

+ Nové vstupní dveře v hodnotném stavu

+ Udržovaný společný majetek

Solídní konstrukce:

+ Masivní konstrukce s betonovými stropy

+ Masivní schodiště

+ Suchý, plně využitý sklep – každá bytová jednotka má vlastní sklepní místnost

+ Plastová okna, dvojitě zasklená

+ Vodovodní potrubí z mědi

+ Třížilá elektroinstalace

+ Kanalizační potrubí z plastu/KG trubky