Prodej bytu Ostatní bez realitky

Sevastopolská, Praha - Vršovice

5.490.000 Kč

Popis

Prodej nového výjimečného (105 + 6 m2) mezonetového apartmánu v centru Prahy v nové půdní vestavbě - osobní vlastnictví. Jde o ojedinělou příležitost pro toho kdo vyžaduje bydlení v centru hlavního města Prahy a současně luxusní byt v cihlovém domě s "genius loci". Ihned k nastěhování. Kupující neplatí žádnou provizi.

Sleva 1 500 000,- Kč
Apartmán je nově vybudován v půdní vestavbě domu, který je starý více jak 100 let. V domě byla provedena kompletní rekonstrukce sítí (voda, kanalizace, elektřina). Při výstavbě tohoto bytu byla na domě postavena kompletně nová střecha.
Dům je umístěn v centru Prahy, mezi Havlíčkovými a Bezručovými sady na pomezí Vinohrad. Vzdálenost k náměstí Míru je cca 850 m.

Byt se skládá z velkého obývacího pokoje spojeného s kuchyní, dvou ložnic, koupelny, toalety, schodiště, spodní a dolní předsíně a sklepní kóje. Krásný výhled z bytu je přes střechy ostatních domů do Michelského údolí.

Apartmán je velmi luxusně vybaven: klimatizace, koupelna s hydro-aero masážní vanou, dřevěné podlahy, podlahy s "teplou" dlažbou.

Tepelná pohoda
Tepelná pohoda bytu je zajištěna invertní klimatizací LG, která je schopna chladit i ekonomicky topit v obývacím pokoji s kuchyní a obou ložnicích. Chodby, toaleta a schodiště jsou vytápěny "teplou dlažbou" (podlahové vytápění). Koupelna je vytápěna teplou dlažbou a topným žebříkem.

Jako rezervní vytápění jsou v obývacím pokoji sálavé skleněné panely a v ložnicích konvektory AEG.

Pro chvíle pohody jsou v obývacím pokoji připravena francouzská krbová kamna Chamane, značka ekologického vytápění Flamme Verte.

Kuchyň
Kuchyň je kompletně vybavena značkovou kuchyňskou linkou a spotřebiči: plně integrovaná automatická myčka nádobí AEG, zabudovaná teplovzdušná trouba Electrolux, zabudovaná elektrická sklokeramická deska Electrolux, zabudovaná lednice s mrazákem Electrolux, značkový dřez Franke.

Kuchyň je odvětrána výkonnou digestoří AEG.

Obývací prostor
Kuchyň plynule přechází do obývacího pokoje a dvou ložnic. Podlahy jsou zde celodřevěné z exklusivního dřeva Hevea.

Koupelna a toaleta
Koupelna je vybavena velkou vanou s masážemi vodními proudy a vzduchem HYDROAIR. Vodní masáže uvolní namožené a unavené svaly. Vzduchová masáž navodí velmi příjemnou relaxaci. Podle lékařů jsou mechanické, tepelné a psychické účinky pro člověka velmi blahodárné.

Napouštění vany je zabudované, všechny vodovodní a sprchové baterie jsou značky Portofino. Součástí koupelny je i velké značkové italské umyvadlo pro dva a samostatný sprchový kout s funkcí déšť.Maximální pohodu v koupelně a na toaletě zajišťuje v zimě vytápění pomocí "teplé dlažby". Koupelna i toaleta mají plnohodnotné okno.

Toaleta je vybavena umyvadlem, zabudovanou značkovou toaletou a bidetem.

Další informace
Výrobu teplé vody pro koupelnu toaletu a kuchyň zajišťuje velkokapacitní ohřívač vody AEG.

Téměř v celém bytě jsou skleněné značkové německé vypínače Berker.

Byt je ve III. a IV. patře. V domě není výtah. V bytě ještě nikdo nebydlel. Byt je v osobní vlastnictví. V domě je funkční Společenství vlastníků.

Vstup do bytu je zabezpečen kvalitními obložkovými protipožárními bezpečnostními dveřmi.

Parkování zajištěno v sousedním objektu.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 103763
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice Ostatní
Plocha 111 m²
Cena: 5.490.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Vršovice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 4
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 811

Aktivních inzerátů
bez provize

9 273

Realizovaných obchodů
tento rok

447 057 538 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu Ostatní bez realitky

5.490.000 Kč