Prodej domu 339 m² bez realitky

Hrozenkovská, Praha - Zličín

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

CENA PO DOSTAVBE NA KLIC DLE PRANI,
VNITRNI STANDARTY DLE VASEHO VYBERU
Stavebnim materiálem je porotherm 40 se zateplenou fasádou. Trojsklá dřevěná eurookna. Příprava na předokenní rolety s elektrickým pohonem I ovladaním. Dřevěná terasa o velikosti 43 m2;. Plynový kotel Viesmann. Garážová vrata na elketrický pohon a dálkové ovladání.
V sutérénu se náchází...
CENA PO DOSTAVBE NA KLIC DLE PRANI,
VNITRNI STANDARTY DLE VASEHO VYBERU
Stavebnim materiálem je porotherm 40 se zateplenou fasádou. Trojsklá dřevěná eurookna. Příprava na předokenní rolety s elektrickým pohonem I ovladaním. Dřevěná terasa o velikosti 43 m2;. Plynový kotel Viesmann. Garážová vrata na elketrický pohon a dálkové ovladání.
V sutérénu se náchází obrovská garáž pro 4 vozy s dalkově ovládanými vraty. Dále prádelna s plynovým kotlem Viesmann a Hobby místnost, kterou je možné dokončit jako saunu, tělocvičnu, místnost pro kulečník anebo jinak dle Vašeho přání.
V prvním patře se nachází zádveří pro vestavěné skříně, použití jako šatna. Kuchyně o 20 m2, s přímým vstupem na terasu a vstupem do obyváku. Dále obyvák o 37 m2; s přípravou na krb a třemi francouzskými okny, která sklouží všechny pro vstup na terasu. Obyvák a kuchyni je možné spojit jako jednu místnost. Malá koupelna, kterou dokončíme dle Vašich představ a pracovna, která může sloužit i jako pokoj pro hosty.
V druhém patře jsou 4 ložnice, vybavené francouzskými okny se sklo. nerezovým zábradlím. Dále dvě koupelny, které budou dokončeny dle Vás.
Vila se nachází 5 minut od metra Zličín v klidném prostředí a zeleni. Patří k ní pozemek o velikosti 970m2;. Prodává přímý Majitel
zobrazit celý popis
Price, completion included (voluntary), wide range of standards to be chosen from. Building material is porotherm 40 with insulated facade. Triple glass wooden windows. Roller blinds with remote control. Wooden terrace 43 m2, 465 square feet; Gas boiler Viesmann. Garage gate Hormann, remote controlled. Big garage for 4 vehicles in basement with remote controlled gate. Also laundry room with...
Price, completion included (voluntary), wide range of standards to be chosen from. Building material is porotherm 40 with insulated facade. Triple glass wooden windows. Roller blinds with remote control. Wooden terrace 43 m2, 465 square feet; Gas boiler Viesmann. Garage gate Hormann, remote controlled. Big garage for 4 vehicles in basement with remote controlled gate. Also laundry room with gas boiler Viesmann and Hobby room, which can be made into a sauna, gym, pool room or anything you desire it to be. Ground floor has vestibule for built-in closet. Kitchen 20 m2 216 square feet, with direct access to the terrace and living room. Living room 37 m2 400 sq. feet, with preparations for a fire place and 3 fool length windows, all of which can be used to enter the terrace. Living room and kitchen can be made into one room. Small bathroom which can be completed the way you desire and office, which can be used as a guest room. First floor has 4 bedrooms with full length windows with glass steel railings. 2 more bathrooms, which can be completed the way you desire. The villa is located 5 minutes from metro Zličín in a quiet neighborhood with a lot of parks. Thee Villa comes with a 1020 m2 11016 sq feet garden, fully fenced with a tall wall. Sold by direct owner
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+1
plocha:
339 m²
cena:
14.870.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více