Prodej domu 110 m² bez realitky

Zakřany, Zakřany, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jedná se o samostatně stojící, asi 80 let starý, rodinný dům 3+1 (resp 3+kk) v obci Zakřany ve vedlejší ulici, asi 30km od Brna. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, v polovině domu je nová elektřina vedená z nové rozvodné skříně, všude je nové topení s termoventily ovládané bezdrátovým termostatem, nová okna, na zahradu francouzské okno. Vytápění je na...
Jedná se o samostatně stojící, asi 80 let starý, rodinný dům 3+1 (resp 3+kk) v obci Zakřany ve vedlejší ulici, asi 30km od Brna. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, v polovině domu je nová elektřina vedená z nové rozvodné skříně, všude je nové topení s termoventily ovládané bezdrátovým termostatem, nová okna, na zahradu francouzské okno. Vytápění je na elektřinu, celková měsíční spotřeba kolem 4000 Kč obsahuje vytápění, ohřev vody a provoz všech spotřebičů. Voda je obecní, odpad do septiku s přepadem do kanalizace. K pozemku je zahrádka asi 200m2 s novým oplocením. Na pozemek se dá jít z domu nebo z branek po obou stranách domu. Parkování je možné před domem nebo vedle domu. Půda je volná, je možná vestavba. Krovy jsou suché, střecha je v pořádku, u domu je provozuschopný komín, na který jdou napojit krbová kamna z obýváku.

V domě je drobná vada v zadním pokoji projevující se vlhkostí (asi 90cm nad zemí) (navrhovaná řešení-výměna cca 10tis Kč nebo injektáž cca 7tis Kč) jinak bez závad. K dodělání je dlažba v koupelně a obklady v koupelně a na záchodě. Vše v domě je funkční a v provozu, v domě se bydlí. Poplatky - voda cca 1500Kč ročně, popelnice, kabelová televize 16 kanálů, +poplatky obci cca 1000Kč/rok/2 osoby. Bezdrátový vysokorychlostní internet v domě přiveden pevnou linkou, cca 1000Kč měsíčně.

Pokoje: Po vstupu do domu se jde do kuchyně 10m2 a obýváku 19m2. Chodbou u vstupních dveří se jde doprostřed domu, odkud se dá vejít do komůrky 2m2, záchodu 2m2, koupelny 2m2. Chodba pak pokračuje do ložnice 21m2, ze které se jde do zadního pokoje 11m2. Z chodby se dá jít i do komory (asi 4m2) nebo ven na zahrádku. Ze zahrady se jde do kotelny, kde je elektrický kotel, bojler 125l a zahradní nástroje. Studna je před domem, plyn také.

V domě zůstanou spotřebiče - pračka, myčka, lednička, sporák se sklokeramikou (kuchyňská linka také). Další vybavení po dohodě. Při rychlém jednání možná sleva. Preferuji hotovost.

K nastěhování: 1/11/2008
zobrazit celý popis
I'm selling detached house with 3 room and a kitchen in village Zakrany 30km from Brno. The house is located in a quiet street. House is partially reconstructed, half of the house has a new electrical wiring. The house has a brand new heating with wireless control, new windows, French door to patio. The heating is electrical, the house runs on one bill for electricity-about 4000 crowns for...
I'm selling detached house with 3 room and a kitchen in village Zakrany 30km from Brno. The house is located in a quiet street. House is partially reconstructed, half of the house has a new electrical wiring. The house has a brand new heating with wireless control, new windows, French door to patio. The heating is electrical, the house runs on one bill for electricity-about 4000 crowns for heating, warm water and all electrical appliances. Water is municipal, waste is lead to cesspool and then to sewage. House has also a small garden of 200m2 with a new fence. Garden is accessible from the house or via two gates on each sides of the house. Parking is available infront and beside the house. The attic is free and available for further reconstruction. The roof is in good condition, chimney is usable and can be used with fireplace in the living room.

There's a small issue in the last room that manifests itself with a wet stain circa 90cm above the ground. The wall can be changed for 10k crowns or injected with insulation for 7k crowns. Other than that there are no issues. House is about 80 years old. To finish: floor in the bathroom and walls in the bathroom and the restroom. Everything is functional and used daily, the house is inhabitated. Fees - water 1500 CZK per year, 1000CZK for local TV with 16 channels+municipal fees (waste, etc.) per year and 2 persons. There's a wireless internet via landline in the whole house - 1000 CZK monthly.

Rooms: Entering the house leads you to the kitchen 10m2 and living room 19m2. Corridor leads you to the center of the house where you can continue to a small pantry 2m2 with shelves, restroom 2m2, bathroom 2m2 and then to corridor that goes to bedroom 21m2 and the last room 11m2. That corridor leads also to another pantry 4m2 or to the patio outside. There's a maitenance room accessible from the garden with the boiler 125l and the furnace, some garden tools. There's a well infront of the house and the gas supply too.

Appliance like dishwasher, fridge, washing mashine and the oven/stove with glass-ceramic surface stay in the house as well as the whole kitchen. Other equipment can stay after agreement. Fast dealers can get a discount. Cash prefered.

I'm fluent in English and ready to deal with English speaking buyers directly.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
110 m²
cena:
2.050.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více