Prodej domu 148 m² bez realitky

Skalecká, Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

kompletní info (půdorysy, dispozice, vice foto) zde :

http://www.dumpodzamkem.cz

Vstupními dveřmi se přes zádveří a chodbu vstupuje do hlavního obytného prostoru s otevřeným pohledovým krovem a velkým proskleným vikýřem. Schodiště do 1. nadzemního podlaží rozděluje tento prostor na kuchyni s jídelnou a obývací pokoj s velkým otevřeným krbem. Z tohoto prostoru je...
kompletní info (půdorysy, dispozice, vice foto) zde :

http://www.dumpodzamkem.cz

Vstupními dveřmi se přes zádveří a chodbu vstupuje do hlavního obytného prostoru s otevřeným pohledovým krovem a velkým proskleným vikýřem. Schodiště do 1. nadzemního podlaží rozděluje tento prostor na kuchyni s jídelnou a obývací pokoj s velkým otevřeným krbem. Z tohoto prostoru je přístupný prostorný balkon z masivního modřínového dřeva s výhledem na zámek a zahradu s bazénem. Z chodby v 2. nadzemním podlaží je ještě přístupná koupelna se sprchovým koutem a wc. Ze zádveří se přímo vstupuje do dvojgaráže a šatny. Do dvojgaráže se přijíždí rovněž po příjezdové lávce garážovými vraty.

Po schodišti z obytného prostoru se sestupuje do 1. nadzemního podlaží. Z prostorné haly jsou přístupné všechny místnosti podlaží a vstup na terasy, zahradu a k bazénu. V tomto podlaží jsou situovány tři ložnice, pracovna, dvě koupelny a technická místnost. Dvě ložnice, koupelna, technická místnost i pracovna mají balkonovými dveřmi přímo umožněn vstup na zahradu.

Pozemek kolem rodinného domu je řešen ve dvou výškových úrovních. Kolem celého domu jsou zelené plochy zahrady na jižním průčelí je pod balkonem první terasa. Po schodišti sestoupíme na druhou terasu s bazénem. Na jižní hranici pozemku je po schodišti umožněn přístup přímo k Bojovskému potoku.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+1
plocha:
148 m²
cena:
12.700.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více