Prodej domu 6+1 bez realitky

Skalecká, Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj

12.700.000 Kč

Popis

kompletní info (půdorysy, dispozice, vice foto) zde :

http://www.dumpodzamkem.cz

Vstupními dveřmi se přes zádveří a chodbu vstupuje do hlavního obytného prostoru s otevřeným pohledovým krovem a velkým proskleným vikýřem. Schodiště do 1. nadzemního podlaží rozděluje tento prostor na kuchyni s jídelnou a obývací pokoj s velkým otevřeným krbem. Z tohoto prostoru je přístupný prostorný balkon z masivního modřínového dřeva s výhledem na zámek a zahradu s bazénem. Z chodby v 2. nadzemním podlaží je ještě přístupná koupelna se sprchovým koutem a wc. Ze zádveří se přímo vstupuje do dvojgaráže a šatny. Do dvojgaráže se přijíždí rovněž po příjezdové lávce garážovými vraty.

Po schodišti z obytného prostoru se sestupuje do 1. nadzemního podlaží. Z prostorné haly jsou přístupné všechny místnosti podlaží a vstup na terasy, zahradu a k bazénu. V tomto podlaží jsou situovány tři ložnice, pracovna, dvě koupelny a technická místnost. Dvě ložnice, koupelna, technická místnost i pracovna mají balkonovými dveřmi přímo umožněn vstup na zahradu.

Pozemek kolem rodinného domu je řešen ve dvou výškových úrovních. Kolem celého domu jsou zelené plochy zahrady na jižním průčelí je pod balkonem první terasa. Po schodišti sestoupíme na druhou terasu s bazénem. Na jižní hranici pozemku je po schodišti umožněn přístup přímo k Bojovskému potoku.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 105088
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 6+1
Plocha 148 m²
Cena: 12.700.000 Kč Chci hypotéku
Město: Mníšek pod Brdy
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Nízkoenergetický
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 836

Aktivních inzerátů
bez provize

9 335

Realizovaných obchodů
tento rok

448 546 308 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 6+1 bez realitky

12.700.000 Kč