Prodej pozemku 768 m² bez realitky

Přízřenice, Brno - Přízřenice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Brně - jih - k.ú. Přízřenice, ul. Zelná. Pozemek se nachází ve velmi dobré lokalitě s výbornou dostupností do centra Brna. V současné době je pozemek využíván jako meruňkový sad. Dle územního plánu stabilizovaná plocha stavební, BR bydlení v rodinných domech, veškeré IS na hranici pozemku. CP 768 m2, uliční šíře 9,5 m....
Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Brně - jih - k.ú. Přízřenice, ul. Zelná. Pozemek se nachází ve velmi dobré lokalitě s výbornou dostupností do centra Brna. V současné době je pozemek využíván jako meruňkový sad. Dle územního plánu stabilizovaná plocha stavební, BR bydlení v rodinných domech, veškeré IS na hranici pozemku. CP 768 m2, uliční šíře 9,5 m.

Vypracována studie na dvojdomek (se sousedním pozemkem řešeno tak, aby si domy vzájemně jakkoliv nebránily, souhlas od majitele sousedního pozemku se stavbou na hranici pozemku je dojednán)
V zadní polovině pozemku jsou stromy (meruňky).
Započali jsme terénní úpravy (vykácení stromů v přední části pozemku, skrývka ornice - ornice je v současné době na hromadě v zadní části pozemku - chtěli jsme ji použít po stavbě na zarovnání pozemku, mechanická ochrana kabelových vedení před vjezdem na pozemek).

V případě zájmu, na prodej také sousední pozemek o stejných rozměrech.

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
768 m²
cena:
2.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více