Prodej rekreačního objektu 2+kk bez realitky

Olomučany, Olomučany, Jihomoravský kraj

500.000 Kč

Popis

Chata se zahradou, okres Blansko.

K prodeji se nabízí rekreační chata v katastru obce Olomučany, v oblasti chráněného krajinného území Moravský kras. Chata se nachází na okraji chatové kolonie v těsné blízkosti lesa a volné louky. Chatová osada s pěti chatkami je oplocena společným plotem. Chata, se svým pozemkem oplocená není.

Celková rozloha prodávaného pozemku je 740m2, tato plocha je součástí prodeje i s chatou, která na něm stojí.

Objekt sice není rozsáhlý, jedná se však o stavbu o dvou podlažích a podsklepenou. Rozkládá se na půdorysu 4krát5m. Přízemní patro tvoří obývací místnost s kamny a kuchyňským koutem, v patře je pak ložnice. Ve sklepě se nachází dílna, komora a splachovací záchod. U chaty je terasa s krbem a krásným výhledem do údolí. Chata je umístěna na severozápadním svahu. Pohled z terasy se otevírá i směrem na západ.

Kamna jsou na tuhá paliva, voda zavedena do sklepa z blízké studny, elektřina 220V a 380V, plyn není zaveden, záchod ústí do jímky. Stavba se skládá z kamenné podezdívky, stěny z cihlových prefabrikátů "hůrdesky", střecha z hliníkových šablon.

Obec je z okraje Brna dostupná automobilem běhmem 20 min. Z obce k chatě vedou dvě polní cesty, v obci je také pravidelná autobusová linka a dostupná je rovněž vlaková stanice Blansko (cca 2 km). Chata leží u lesa a cca 100m je vzdálena od zříceniny středověkého hradu "Čertův hrádek". Kraj je vhodný k houbaření, rekreaci, zajímavý i turisticky (přírodní útvary, jeskyně, hrady - Čertův hrádek, Nový a Starý hrad a mnohé další).

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 106429
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Rekreační objekt
Dispozice 2+kk
Plocha 50 m²
Cena: 500.000 Kč Chci hypotéku
Město: Olomučany
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 779

Aktivních inzerátů
bez provize

9 547

Realizovaných obchodů
tento rok

460 604 736 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej rekreačního objektu 2+kk bez realitky

500.000 Kč