Prodej domu 331 m² bez realitky

K Zimovůdce, Orlová - Horní Lutyně, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Je samostatně, volně stojící zděná stavba. Je částečně podsklepená a má využité podkroví. Byla postavena v roce 1935. V roce 1961 byla provedena přístavba verandy. Vchod do stavby je přes tuto přistavenou zděnou verandu do chodby. V přízemí jsou 2 kuchyně, 2 pokoje, koupelna, záchod, spíž. V podkroví je 1 velký pokoj + 1 malý pokoj a velké půdní prostory, které...
Je samostatně, volně stojící zděná stavba. Je částečně podsklepená a má využité podkroví. Byla postavena v roce 1935. V roce 1961 byla provedena přístavba verandy. Vchod do stavby je přes tuto přistavenou zděnou verandu do chodby. V přízemí jsou 2 kuchyně, 2 pokoje, koupelna, záchod, spíž. V podkroví je 1 velký pokoj + 1 malý pokoj a velké půdní prostory, které jsou vhodné pro přístavbu dalších pokojů. Ve sklepní části je kotelna, prostory pro uskladnění ovoce a zeleniny, prostor pro uskladnění paliva. Topení je možné plynem nebo tuhými palivy. V roce 1986 byla provedena výměna oken a brizolitová omítka. V roce 1998 byl do domu zaveden plyn. V roce 2001 byla položena nová krytina na střechu (plastová břidlice). V roce 2006 výměna okapů.
K domu patří hospodářská budova, ve které jsou 2 garáže, malá dílna, prostor pro chov domácích zvířat.Mezi domem a hospodářskou budovou je dvorek. Zastavěná plocha a nádvoří je 331 m2. Před domem je zahrada 193 m2 a za hospodářskou budovou je zahrada 339 m2. U domu je studna z betonových skruží, hluboká 10m a slouží jako náhradní zdroj užitkové vody. Na domě je věcné břemeno užívání pro dvě osoby, které jsou v domě s pečovatelskou službou.
Dům je v okrajové části Orlové,ale přesto v centru jste za chvíli. Dům bude vyklizen a nový majitel si ho může předělat podle svých představ.
Volat můžete kdykoli. Žádáme RK, aby nevolaly s nabídkou svých služeb. Pokud má RK zájem, má možnost zveřejnit tento inzerát na svých stránkách.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
331 m²
cena:
2.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více