Pronájem bytu 2+1, 68 m² bez realitky

Štúrova, Praha - Krč

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím pronájem v 1. N.P (nadzemní podlaží) bytového domu na Štúrově ulici 1701/55, Praha 4, o celkové podlahové ploše 67,5 m2.
Pronajímaná jednotka – byt o velikosti 2 + 1 - I. kategorie sestává ze dvou pokojů - vybavených podlahovou krytinou - kobercem, stropními svítidly a žaluziemi, přívodem televizního signálu ze satelitní antény umístěné na střeše...
Nabízím pronájem v 1. N.P (nadzemní podlaží) bytového domu na Štúrově ulici 1701/55, Praha 4, o celkové podlahové ploše 67,5 m2.
Pronajímaná jednotka – byt o velikosti 2 + 1 - I. kategorie sestává ze dvou pokojů - vybavených podlahovou krytinou - kobercem, stropními svítidly a žaluziemi, přívodem televizního signálu ze satelitní antény umístěné na střeše bytového domu, chodby - vybavené podlahovou krytinou - kobercem, stropními svítidly, kuchyně - vybavené podlahovou krytinou PVC, kuchyňskou linkou s vestavěným el. vařičem a odsavačem par, trojdílnými vestavěnými skříněmi s nadstavci, kuchyňským stolem, ledničkou a automatickou pračkou, koupelny - vybavené sprchovým koutem, zrcadlem, umyvadlem, odsavačem par, WC - vybavené odsavačem par, se pronajímají nájemci včetně výše uvedeného příslušenství.
Cena nájmu byla mezi stranami stanovena dohodou a činí 11 000,- Kč včetně DPH + služby (cca 3.000,- Kč).

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
68 m²
cena:
11.000 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Panel
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více