Prodej domu 500 m² bez realitky

Babylon, Babylon, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Budova Pensionu Magda z roku 1937 v rekreační obci Babylon u Domažlic nedaleko silnice 1. třídy č. 26 (Plzeň-Folmava-SRN)
po kompletní rekonstrukci v letech 2004-2008. K dispozici je 11 pokojů s vlastními koupelnami, recepce,kuchyně, prádelna, plynová kotelna se dvěma kotli, 3 balkony, terasa, samostatný byt 1+1 s odděleným vchodem. V okolí upoutávají pozornost...
Budova Pensionu Magda z roku 1937 v rekreační obci Babylon u Domažlic nedaleko silnice 1. třídy č. 26 (Plzeň-Folmava-SRN)
po kompletní rekonstrukci v letech 2004-2008. K dispozici je 11 pokojů s vlastními koupelnami, recepce,kuchyně, prádelna, plynová kotelna se dvěma kotli, 3 balkony, terasa, samostatný byt 1+1 s odděleným vchodem. V okolí upoutávají pozornost prvorepublikové vily, udržovaná zeleň, les, skály,vodní plochy a výhled na nejvyší horu Českého lesa, Čerchov. Babylon je známý především svým přírodním koupalištěm.
Velice pěkná lokalita.

K nastěhování: 01/12/2009
zobrazit celý popis
 The newly-renovated Pension Magda is located at the adge of Bohemian Forest in the resort town of Babylon, famouse locally for its men-made lake: popular with swimmers of all ages. Building has 11 rooms, reception, kitchen, 3 balconies, terrace and an apartment with a separate antrance. From the windows of the Pension guest's have a lovely view of Mount Cerchov.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
500 m²
cena:
7.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více