Pronájem bytu 3+kk bez realitky

pod cihelnou, Praha - Liboc

18.000 Kč + 3.000 Kč

Popis

Jedná se o krásný byt na spojnici ulic Pod Cihelnou a Navigátorů, ve čtvrtém – posledním podlaží nového menšího bytového domu. Byt s plochou cca 75m² má dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyní, koupelnu, oddělené WC a praktickou komoru.

Celý byt je kompletně vybaven, luxusní kuchyňská linka a úložné prostory ve velmi příjemné a prostorné předsíni bytu jsou jeho velkou předností. Slova "kompletně vybaven" znamenají: včetně spotřebičů, postelí, přikrývek a polštářů, nádobí a jídelního servisu, ale i ložního prádla a ručníků tak, že je možné do bytu přijít pouze s osobními věcmi a ihned začít plnohodnotně bydlet. Odpadá jakékoliv shánění čehokoliv.

Byt má rohovou terasu (cca 30m²) s krásným výhledem na skalnatý kaňon přírodního parku Divoká Šárka a z druhé strany s výhledem na Oboru Hvězda s tamním letohrádkem Hvězda. K bytu patří také dvě bezpečná parkovací stání v podzemních garážích domu. Další možnost parkování je na venkovním malém parkovišti patřícímu k domu, ale i volně v bezpečných ulicích Nové Šárky.

Veškerá občanská vybavenost jako např.: školy, školky, nákupní centrum, zdravotnická zařízení, lékárna, pošta a další služby jsou k dispozici v nově revitalizovaném kulturně-obchodním centru "Delta" a jeho okolí (cca 3 min. chůze).

Ke konfortu bydlení v lokalitě Nová Šárka přispívá také velmi dobré dopravní spojení MHD. Zejména rychlý BUS č. 119 (1 min. chůze), který obstarává spojení k metru "A", ale i na letiště Ruzyně ještě i po půlnoci. Dále blízkost tramvajové linky č. 26 směr Dejvice a zhruba 200 m vzdálených stanic BUSů č. 225, 108, 179 a noční linky č. 510.
Samostatnou kapitolou je výborné spojení na nový Pražský silniční okruh směr Chomutov, Karlovy Vary, Plzeň, Strakonice a zejména pak směr Brno, České Budějovice, kdy jste autem za Průhonicemi za pár minut.

Nabízené bydlení je ideální zejména pro piloty a pracovníky zahraničních leteckých společností, či firem s vazbou na letiště Praha Ruzyně. A samozřejmě také pro klienty, kteří působí v oblasti Dejvice, Suchdol, Smíchov, ale i Kladno, Slaný a pod.

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 108800
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 3+kk
Plocha 75 m²
Cena: 18.000 Kč
Poplatky: 3.000 Kč
Město: Praha
Městská část: { region.cityDistrict }}
Typ vlastnictví:
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 4
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 507

Aktivních inzerátů
bez provize

6 991

Realizovaných obchodů
tento rok

319 999 880 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem bytu 3+kk bez realitky

18.000 Kč + 3.000 Kč