Pronájem bytu 2+1, 56 m² bez realitky

Lnářská, Humpolec, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Humpolec, ulice Lnářská, č.p. 1000, zdìný byt 2+1, součástí komora a sklep, 3 podlaží.

Vlastní plynové lokální topení a ohřev vody. částečné zateplení domu, plastová okna.

Kuchyň rozměr 2,4x4,15m - vybavena kuchyňskou linkou, sporákem, na podlaze lino. Okno plastové s možností mikroventilace, ventilace vybavené žaluziemi. Garnýž se záclonami....
Humpolec, ulice Lnářská, č.p. 1000, zdìný byt 2+1, součástí komora a sklep, 3 podlaží.

Vlastní plynové lokální topení a ohřev vody. částečné zateplení domu, plastová okna.

Kuchyň rozměr 2,4x4,15m - vybavena kuchyňskou linkou, sporákem, na podlaze lino. Okno plastové s možností mikroventilace, ventilace vybavené žaluziemi. Garnýž se záclonami. Osvětlení zářivkou. WIFI - internet od Memory s.r.o. Pelhřimov - možno ponechat.

Pokoj 1 rozměr 4,15 x 4,15m - parkety, celoplošný koberec. Okno plastové s možností mikroventilace, ventilace vybavené žaluziemi, na léto sítì proti hmyzu, která nebrání zavření okna. Garnýž se záclonou. Osvětlení lustrem s rozsvícením ve dvou stupních. Ústřední rozvod satelitní televize, přístroj pro příjem satelitní televize připojitelný k televizi skart kabelem.

Pokoj 2 rozměr 4,15x3,5m - parkety, celoplošný koberec. Okno plastové s možností mikroventilace, ventilace vybavené žaluziemi, na léto sítì proti hmyzu, které nebrání zavøení okna. Garnýž se záclonami. Osvětlení lustrem.

Chodba tar do L - vstupní dveře protihlukově čalounìné koženkou. na chodbě vestavná skříň, botník, věšáková stěna, koberec, stropní světlo, zrcadlo prùměr 1000mm. Odkládací prostory u stropu místnosti.

Koupelna s WC společná, vana, bojler, lokální plynové topení. Okno plastové s možností mikroventilace, ventilace. Plastová skříòka nad umyvadlem.

Komora, samostatné vstupní dveře z chodby, plastové okno, rebál pøes celou stìnu.

Cena 3500 Kč - bez energií, vody a služeb.

Cena energií, vody, antény TV a služeb vyjde od 1700.- do 3000.- záleží na jakou teplotu se topí, kolik bude v bytě osob.

K bytu náleží povinnost uklízet chodbu 1x za 14 dní v protičase se sousedem a úklid chodníku dle rozpisu, hlavně v zimě se jedná o úklid sněhu - dělí se o to 8 bytù v týdenních směnách.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
56 m²
cena:
3.500 Kč
poplatky:
200 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více