Prodej domu 720 m² bez realitky

Sokolská, Peruc, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA
Rodinný dům, který posledních šest let slouží pouze rekreačním účelům (bude třeba odstranit vlhkost, dokud byl trvale obývaný, nebyl s ní problém). Dům ve stavu před rekonstrukcí, ale obyvatelný. Dispozičně: průjezdem rozdělen na dvě zcela oddělené části, 1+1+předsíň a 2+1+předsíň+komora. V domě bylo rozvedeno ústřední...
PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA
Rodinný dům, který posledních šest let slouží pouze rekreačním účelům (bude třeba odstranit vlhkost, dokud byl trvale obývaný, nebyl s ní problém). Dům ve stavu před rekonstrukcí, ale obyvatelný. Dispozičně: průjezdem rozdělen na dvě zcela oddělené části, 1+1+předsíň a 2+1+předsíň+komora. V domě bylo rozvedeno ústřední topení, posledních 30 let nepoužívané (bydlelo se trvale pouze v jedné části). Zavedena voda, elektřina,telefon; přípojka na plyn a kanalizaci u domu (momentálně septik, plyn nerozvedený po domě). Doporučujeme pro trvalé bydlení, lokalita je příjemná pro rodiny s dětmi (veškerá infrastruktura dostupná v obci až do věku střední školy, Louny 16 km - jede tam vlak a autobus).
Dům má uzavřený dvorek, do něhož není vidět - ideální pro ty, kdo mají rádi soukromí a zároveň chtějí být v obydlené oblasti. K domu patří: stodola, prádelna se sýpkou, garáž, chlévy. Za stodolou je malá zahrádka (ideální na pěstování bylinek, rajčat atp.) - 20m2. Nevyužitá je obrovská půda, kde je možná vestavba s terasou nebo balkónem (náš původní plán) s výhledem na České středohoří.

pozemek 720 m2, zastavěná plocha: rodinný dům 193 m2, stodola 133 m2, chlévy 8 x 2,6 m,garáž/dílna 32,76 m2, prádelna 6 x 3,5 m, na dvoře vzrostlý ořech.
Hledáme dobré sousedy pro naše sousedy a dobré obyvatele pro náš rodinný dům. Uvedená cena je tržní odhad.

Obec Peruc: jedna z nejkrásnějších lokalit v Čechách. Výhled na České Středohoří (i ze sýpky u domu), maloval zde své krajinky Emil Filla, má zde svou galerii v místním zámku (viz foto). Dva kostely, nedaleko židovský hřbitov. V zámecké zahradě je otevřeno Muzeum české vesnice, které bylo vybudováno ze staré barokní sýpky z konce 18. století(staré zemědělské stroje, různé nářadí, nástroje a předměty, které byly odedávna součástí života na českém venkově, ale také loutkové divadélko a stará školní třída). Peruc je známá hlavně jako místo, kde se potkal kníže Oldřich s Boženou - ženou z lidu, která "perúc prádlo" (odtud název) jej okouzlila a ten se s ní oženil. Ve vesnici je dodnes 1000 let starý Oldřichův dub a Boženina studánka. Více viz www.peruc.cz
Ve vesnici je škola, školka, několik obchodů (potraviny, elektro, drogerie), tři hospody / restaurace. Doprava: vlak, autobus, auto. Přímo v ulici je kino.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
720 m²
cena:
850.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více