Pronájem bytu 3+1, 82 m² bez realitky

Brdičkova, Praha - Stodůlky

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

A.Kontakty: vektor@iol.cz, 721 714 831
B. Popis bytu:
Byt je po komplexní rekonstrukci a modernizaci: všechny prostory jemně vyštukovány, bytové jádro je zděné, zárubně i dveře nalakovány a vybaveny mosaznými klikami. Podlahy pokojů jsou pokryty čistým linoleem; WC, koupelna a kuchyň mají dlaždice, předsíň je s korkem. Celková plocha bytu je 81,6 m2 (včetně lodžie...
A.Kontakty: vektor@iol.cz, 721 714 831
B. Popis bytu:
Byt je po komplexní rekonstrukci a modernizaci: všechny prostory jemně vyštukovány, bytové jádro je zděné, zárubně i dveře nalakovány a vybaveny mosaznými klikami. Podlahy pokojů jsou pokryty čistým linoleem; WC, koupelna a kuchyň mají dlaždice, předsíň je s korkem. Celková plocha bytu je 81,6 m2 (včetně lodžie 6,8 m2 a 2,0 m2 sklípku).
Z předsíně (cca 10m2) s korkovou podlahou se přímo vchází do všech ostatních místností. Po vstupu do předsíně hlavními bytovými dveřmi (s bezpečnostní úpravou a polstro-váním) se vlevo vchází do 2 ložnic (cca 13 a 14 m2). Naproti hlavnímu vchodu jsou plné dveře do koupelny a WC, vpravo jsou vchody do kuchyně a obývacího pokoje. Vpravo od hlav-ních dveří je uzavíratelná komora se zabudovanou šatní skříní.
Jádro je zděné z pórobetonových tvárnic, boční stěny jsou obloženy keramickými obkládačkami s nádechem do zelena a na podlaze jsou světlé dlaždice. Koupelna i WC jsou vybaveny samostatnými odsávacími ventilátory a chromovanými věšáčky a držáky ručníků, mýdla a zubních kartáčků. Vana i umyvadlo mají pákové baterie. Nad umyvadlem je nádobka na tekuté mýdlo s dávkovačem. Po celé délce stěny (nad umyvadlem a vanou) je zabudována keramická police s kachlíkovým povrchem, nad ní je umístěno zrcadlo. Toaletní skřínka s osvětlením a zrcadlovými dvířky je upevněna na protější stěně, takže lze při česání snadno vidět hlavu i zezadu. Nad koupelnovými dveřmi je tepelný zářič AEG, umožňující doplňkově vyhřát koupelnu. Zde je též umístěna automatická pračka.
Kuchyň je vybavena dvěma kuchyňskými linkami v provedení olše - lamino. Vedle sporáku (kombinace plyn a elektřina) jsou zásuvková, dřezová a obyčejná spodní skřínky s laminátovou pracovní deskou (šíře 180 cm), nerezovým dřezem a pákovou baterií. Nad sporákem je digestoř s osvětlením a skřínka, nad spodní částí linky jsou odpovídající horní skřínky, z nichž jedna je prosklená. Na stěně pod horními skřínkami je pracovní zářivkové svítidlo a čtyřnásobná elektrozásuvka. Naproti hlavní lince je linka druhá, sestávající ze dvou horních skřínek a jedné spodní, se stejnou pracovní deskou jako je na lince první (šíře cca 120 cm). Na stěně je upevněna další čtyřzásuvka. Stěny kolem sporáku a nad pracovními deskami jsou pokryty světlými keramickými obkládačkami, na podlaze jsou světlé dlaždice.
Kuchyň je propojena s obývacím pokojem širokým volným obloukovým průchodem. Prostorná lodžie je vydlážděna zelenavými mrazuvzdornými dlaždicemi.
Výhled z obývacího pokoje a kuchyně je jihozápadním směrem do stromy osázeného parkového prostranství bez dopravy, výhled z ložnic je shora na metro a obchodní centrum.
C. Lokalita:
Byt je umístěn ve 4. patře panelového domu (na patře pouze 3 byty), vzdáleném cca 250 m od metra, stanice Lužiny v Praze 5 (metro B směr Zličín), takže do centra města trvá cesta z bytu cca 20 - 25 minut. Na trase ke stanici metra je obchodní centrum, zahrnující kromě supermarketu lékařskou službu, lékárnu, poštu, domácí potřeby, drogerii, papír-nictví, videopůjčovnu, bazar, obuv, textil, antikvariát a další obchody a služby; v minutových vzdálenostech je základní i mateřská škola. V blízkém okolí jsou příjemné pro-cházkové trasy, hypermarkety Globus, Tesco a Bauhaus a nemocnice v Motole. Dobré spojení je též s letištěm Ruzyně. Možnost parkování před domem, na blízkém nehlídaném parkovišti a na nedalekém hlídaném parkovišti.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
82 m²
cena:
11.000 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Panel
vybavení:
Částečně
podlaži:
4
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více