Prodej domu 132 m² bez realitky

Hrachov, Svatý Jan - Hrachov, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodej samostataně stojícího RD s č. p. v obci Svatý Jan - Hrachov u Příbrami. Skládá se z obytného domu a hospodářské budovy, ze 3/4 je podsklepen (sklepní prostory, kotelna a garáž). V nadzemním podl. se nachází kuchyň, 3 pokoje, koupelna, WC, spíž a předsíň, dále vstup do půdních prostor nad hospodářskou částí domu, v nadzemním podlaží 2x balkon - do dvora a...
Prodej samostataně stojícího RD s č. p. v obci Svatý Jan - Hrachov u Příbrami. Skládá se z obytného domu a hospodářské budovy, ze 3/4 je podsklepen (sklepní prostory, kotelna a garáž). V nadzemním podl. se nachází kuchyň, 3 pokoje, koupelna, WC, spíž a předsíň, dále vstup do půdních prostor nad hospodářskou částí domu, v nadzemním podlaží 2x balkon - do dvora a do zahrady. Zastavěná plocha 132 m2, celková plocha pozemku je 950 m2. Dále se na pozemku nachází zděná kůlna, další garáž, centrální vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, zdrojem vody je obecním studna, odpad do vlastní jímky, elektroinstalace světelná i motorová. Ohřev teplé vody v koupelně je řešen bojlerem. V kuchyni sporák na propanbutan.

Dům je možné ihned obývat, avšak investice je nutná. Foto a další informace Vám zašleme emailem.

Hrachov se nachází přibližně 60 km jižně od Prahy. V současnosti v Hrachově žije přibližně 300 obyvatel.
Ve vsi se nachází knihovna, sbor dobrovolných hasičů, hospoda, útulek Domov Fauny a obchod. V minulosti zde fungovalo několik dětských táborů, z nichž jsou v současnosti v provozu již jen dva.

V nedaleké osadě Zrubek se nachází sezónní restaurace a půjčovna loděk. Dále také přístaviště pro sezónní plavby výletních lodí, v nedaleké osadě Roviště se nalézá kemp, chatová oblast, několik sezónních pohostinských zařízení a přístaviště.

K rekreaci je zde:
nohejbalové a volejbalové hřiště, hřiště na malý fotbal, krytá herna stolního tenisu a ve vedlejší obci tenisové hřiště, koupaliště, řeka Vltava (1,5km), půjčovna kanoe, půjčovna loděk (1,5km), pstruhový potok, možnost půjčení horských kol, běžkařské terény, houbařská oblast, výcvik jízdy na koních.

A ještě něco navíc:
Tak půl kilometru od Hrachova můžete navštívit Čertovo sedlo a již nedaleko od něj přírodní studánku vzorně udržovanou jedním hrachovákem. V okolí Hrachova se ještě nalézá Vlčí skála, které se v minulosti pravděpodobně říkalo Čertovo kopyto a pod ní v potoce kamenné srdce.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
132 m²
cena:
1.195.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více