Prodej domu 3+1 bez realitky

Hrachov, Svatý Jan - Hrachov, Středočeský kraj

1.195.000 Kč

Popis

Prodej samostataně stojícího RD s č. p. v obci Svatý Jan - Hrachov u Příbrami. Skládá se z obytného domu a hospodářské budovy, ze 3/4 je podsklepen (sklepní prostory, kotelna a garáž). V nadzemním podl. se nachází kuchyň, 3 pokoje, koupelna, WC, spíž a předsíň, dále vstup do půdních prostor nad hospodářskou částí domu, v nadzemním podlaží 2x balkon - do dvora a do zahrady. Zastavěná plocha 132 m2, celková plocha pozemku je 950 m2. Dále se na pozemku nachází zděná kůlna, další garáž, centrální vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, zdrojem vody je obecním studna, odpad do vlastní jímky, elektroinstalace světelná i motorová. Ohřev teplé vody v koupelně je řešen bojlerem. V kuchyni sporák na propanbutan.

Dům je možné ihned obývat, avšak investice je nutná. Foto a další informace Vám zašleme emailem.

Hrachov se nachází přibližně 60 km jižně od Prahy. V současnosti v Hrachově žije přibližně 300 obyvatel.
Ve vsi se nachází knihovna, sbor dobrovolných hasičů, hospoda, útulek Domov Fauny a obchod. V minulosti zde fungovalo několik dětských táborů, z nichž jsou v současnosti v provozu již jen dva.

V nedaleké osadě Zrubek se nachází sezónní restaurace a půjčovna loděk. Dále také přístaviště pro sezónní plavby výletních lodí, v nedaleké osadě Roviště se nalézá kemp, chatová oblast, několik sezónních pohostinských zařízení a přístaviště.

K rekreaci je zde:
nohejbalové a volejbalové hřiště, hřiště na malý fotbal, krytá herna stolního tenisu a ve vedlejší obci tenisové hřiště, koupaliště, řeka Vltava (1,5km), půjčovna kanoe, půjčovna loděk (1,5km), pstruhový potok, možnost půjčení horských kol, běžkařské terény, houbařská oblast, výcvik jízdy na koních.

A ještě něco navíc:
Tak půl kilometru od Hrachova můžete navštívit Čertovo sedlo a již nedaleko od něj přírodní studánku vzorně udržovanou jedním hrachovákem. V okolí Hrachova se ještě nalézá Vlčí skála, které se v minulosti pravděpodobně říkalo Čertovo kopyto a pod ní v potoce kamenné srdce.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 112894
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 3+1
Plocha 132 m²
Cena: 1.195.000 Kč Chci hypotéku
Město: Svatý Jan
Městská část: Hrachov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 1
Balkón: Ano
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 830

Aktivních inzerátů
bez provize

9 309

Realizovaných obchodů
tento rok

447 941 008 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 3+1 bez realitky

1.195.000 Kč