Prodej domu 3+kk bez realitky

Sázavská, Uhlířské Janovice, Středočeský kraj

1.990.000 Kč

Popis

Tento dům,s nádherným velikým pozemkem,by si měl přijít prohlédnout zájemce, který si chce pořídit bydlení v klidu a soukromí,potřebuje volnost a nechce bydlet v bytě, nebo satelitním městečku, má radost z vlastní tvorby,chce si upravit bydlení podle svých představ a dokáže ocenit výhody velkého pozemku, kde není problém postavit i další dům!
Dům není rekonstruovaný. Byl postaven v roce 1935 a následně zde žili mí rodiče až do své smrti. Je možno se sem okamžitě nastěhovat a bydlet, ale doporučoval bych malou rekonstrukci proto, aby byl dům obyvatelný na úrovni současné doby.
Tato nemovitost je vhodná pro zájemce, který si chce vytvořit své vlastní originální bydlení. Dům má kvalitní studnu s vodovodem nataženým do domu i na zahradu, plynovou přípojku a přívod 3x400V. Výhodou je nádherný pozemek, který dům dostatečně oddělí od sousedů a vzhledem k tomu, že je východním směrem asi 100m vzdálená železnice (lokálka Kolín - Ledečko s minimálním provozem motorového vagónku), není předpoklad, že by zde ještě někdo stavěl, nehrozí tedy nevítaný soused.
Dům se nachází v okrajové části městečka Uhlířské Janovice. Ve městě jsou všechny služby a obchody. Do Kolína, nebo Kutné hory je to asi 19km, do Prahy 58km

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 114140
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 3+kk
Plocha 105 m²
Cena: 1.990.000 Kč Chci hypotéku
Město: Uhlířské Janovice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 750

Aktivních inzerátů
bez provize

9 150

Realizovaných obchodů
tento rok

439 387 062 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 3+kk bez realitky

1.990.000 Kč