Pronájem bytu 1+kk, 40 m² bez realitky

Antala Staška, Praha - Lahovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nový krásný byt 1+kk o výměře 39 m2 v exklusivní lokalitě „Budějovická“
(adresa : Antala Staška 1565/30) s výhledem na Prahu, čtvrté patro, výtah. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou, pračka, vybavená kuchyň. Využití jako kancelářské prostory v žádané lokalitě nebo k bydlení s perfektním přístupem do centra. Krásný výhled na Prahu. Úplně nová budova...
Nový krásný byt 1+kk o výměře 39 m2 v exklusivní lokalitě „Budějovická“
(adresa : Antala Staška 1565/30) s výhledem na Prahu, čtvrté patro, výtah. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou, pračka, vybavená kuchyň. Využití jako kancelářské prostory v žádané lokalitě nebo k bydlení s perfektním přístupem do centra. Krásný výhled na Prahu. Úplně nová budova je vybavena recepcí, k bytu přísluší sklep v přízemí domu – výborně přístupný.
V blízkosti je Budějovické náměstí se stanicí metra, desítkami obchodů, poliklinikou a další vybaveností. Oblast Pankráce a Krče je sídlem celé řady prestižních domácích i zahraničních společností. Hned vedle Rezidence Rozhledna zanedlouho vyroste nová stanice metra budoucí trasy.
zobrazit celý popis
New nice apartment 1 + kk area of ​​39 m2 in the exclusive location of "The Budweiser"
(address: Antala Staška 1565-1530) with a view of Prague, fourth floor, elevator. Bathroom with shower and toilet, washing machine, fully equipped kitchen. Use as office space in the desired location or to live with perfect access to the city center. Beautiful view of the city. A brand new building is...
New nice apartment 1 + kk area of ​​39 m2 in the exclusive location of "The Budweiser"
(address: Antala Staška 1565-1530) with a view of Prague, fourth floor, elevator. Bathroom with shower and toilet, washing machine, fully equipped kitchen. Use as office space in the desired location or to live with perfect access to the city center. Beautiful view of the city. A brand new building is equipped with reception, the apartment has a cellar on the ground floor of the house - perfectly accessible.
Nearby Budějovické Square subway station, dozens of shops, health center and other amenities. Area Pankráce and Krc is the seat of a number of prestigious national and international companies. Beside the residence Lookout soon grow into new metro station of the future route.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
40 m²
cena:
9.000 Kč
poplatky:
2.900 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více