Prodej domu 180 m² bez realitky

Rudná u Prahy , Drahelčice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jedná se o moderní rodinný dům s garáží na samostatném pozemku 820m2 v nové lokalitě v obci Drahelčice, okr. Praha-Západ. Orientace domu na jih, do klidové zóny zahrady. V přízemí velký otevřený prostor, samostatná kuchyně a technická místnost, koupelna+WC a garáž. V patře 4 pokoje, koupelna, WC a prostorná půda. Jedná se o cihlovou stavbu, zateplení, pálená...
Jedná se o moderní rodinný dům s garáží na samostatném pozemku 820m2 v nové lokalitě v obci Drahelčice, okr. Praha-Západ. Orientace domu na jih, do klidové zóny zahrady. V přízemí velký otevřený prostor, samostatná kuchyně a technická místnost, koupelna+WC a garáž. V patře 4 pokoje, koupelna, WC a prostorná půda. Jedná se o cihlovou stavbu, zateplení, pálená taška, plastová okna, vysoká kvalita provedení, jižní orientace. Podlahové topení, alarm, příprava pro krb (komín). Vše ve finálním štuku, zbývá vymalovat a doladit konečné detaily (dveře, obklady, sanita, barva fasády) dle přání klienta.
Výborná dostupnost do Rudné nebo cca 10 minut do nákupního centra Praha-Zličín. CENA zahrnuje DŮM v současném stavu.

Lze dokončit dle individuálních požadavků.

K nastěhování: 24/12/2009

EXTRA BONUS : stěhování z kteréhokoliv místa v ČR ZDARMA !!
zobrazit celý popis
 It is modern family house with garage on its own 820 sq meter garden in new location in Drahelčice village, county Praha-Západ. On groundfloor there is large living room, separated kitchen, technical room, bathroom and toilet + garage. On the firts floor there are 4 bedrooms, bathroom and toilet. This is standard brick construction with perfect thermal resistance, plastic windows, high...
 It is modern family house with garage on its own 820 sq meter garden in new location in Drahelčice village, county Praha-Západ. On groundfloor there is large living room, separated kitchen, technical room, bathroom and toilet + garage. On the firts floor there are 4 bedrooms, bathroom and toilet. This is standard brick construction with perfect thermal resistance, plastic windows, high quality, south orientation. Floor heating, alarm, preparation for fireplace (chimney).
It is possible to finish all details based on client request and wishes. Excellent location nearby shopping center Praha Zlicin, close to town Rudna. THE PRICE IS VALID FOR the HOUSE in CURRENT STATUS.

For moving : 24/12/2009

EXTRA BONUS : MOVING SERVICES FROM ANY LOCATION WITHIN CZECH IS FOR FREE !!
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+kk
plocha:
180 m²
cena:
5.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více