Pronájem nebytového prostoru 300 m² bez realitky

Svornosti, Praha - Smíchov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronájem sklepních nebytových prostor u OC Nový Smíchov – Anděl 250 metrů - na frekventované ulici Svornosti, o ploše 200m2 s možností až 300m2. Prostory jsou situovány v udržovaném činžovním domě v blízkosti OC Nový Smíchov a metra "B" Anděl. Dlouhodobý pronájem s aktuální možností využití jako skladu případně po rekolaudaci též jiné, fitness, klub, k...
Pronájem sklepních nebytových prostor u OC Nový Smíchov – Anděl 250 metrů - na frekventované ulici Svornosti, o ploše 200m2 s možností až 300m2. Prostory jsou situovány v udržovaném činžovním domě v blízkosti OC Nový Smíchov a metra "B" Anděl. Dlouhodobý pronájem s aktuální možností využití jako skladu případně po rekolaudaci též jiné, fitness, klub, k dispozici studie na restauraci. K dispozici též kancelářské prostory 70m2 v přízemí nad prostotem. Elektřina a voda zavedena, vysoké stropy, suché prostory.
zobrazit celý popis
Rental of a basement near the office and retail center Nový Smíchov – Anděl (250m), in very busy street Svornosti. The plac e is about 200 - 300 sq.m large. The spaces are in a very nice buliding with flats and offices. There is a posibility of long term rental for a store or another usage (fitness, restaurant etc.). Electricity, water and other equipment is fixed.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
300 m²
cena:
7.900 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více