Prodej domu 176 m² bez realitky

bez ulice, Oldřichov v Hájích, Liberecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

NOVOSTAVBA ENERGETICKY PASIVNÍHO RODINNÉHO DOMU je zasazena do exkluzivní krajiny CHKO Jizerské hory v Oldřichove v Hájích, s výhledem do malebného údolí. Pozemek o rozloze 675 m2 je mírně svažitý k jihu. Orientace domu, s hlavními prosklenými plochami na jih a pasivními solárními zisky, je významná v celkové energetické bilanci EPD a pro dosažení kvalifikace...
NOVOSTAVBA ENERGETICKY PASIVNÍHO RODINNÉHO DOMU je zasazena do exkluzivní krajiny CHKO Jizerské hory v Oldřichove v Hájích, s výhledem do malebného údolí. Pozemek o rozloze 675 m2 je mírně svažitý k jihu. Orientace domu, s hlavními prosklenými plochami na jih a pasivními solárními zisky, je významná v celkové energetické bilanci EPD a pro dosažení kvalifikace energetické náročnosti třídy „A“ dle vypracovaného průkazu energetické náročnosti budovy.
Novostavba EPD s užitnou plochou 176 m2 byla zkolaudována v říjnu 2010, je nepodsklepená, s obytným podkrovím a sedlovou střechou. Obytné přízemí domu má otevřenou dispozici obývacího pokoje a kuchyně, dále WC a technická místnost. Klidová část domu je v patře se 3 pokoji, koupelnou a toaletou.
Zateplení fasády je polystyrenem neopor v tloušťce 320 mm. Izolace střechy a stropu je z minerálních izolačních rohoží v tloušťce 51cm. Krytina je z falcovaného titan zinkového plechu. Okna certifikovaná pro EPD z europrofilu 92 mm s izolačním trojsklem Ug=0,52 W/m2.k. V koupelně akrylátová vana 170x70 cm , sprchový kout 90x90 cm a dvě umyvadla. WC samostatné - oddělené od koupelny. Kuchyňská linka není v ceně, veškeré přípravy v kuchyni (elektroinstalace,voda,kanalizace) ano. Dotápění EPD je ústřední nízkoteplotní
s deskovými tělesy - Radik VKM 11 a s elektroakumulačním kotlem o výkonu 1,3 až 4kW s 200 litrovou akumulační nádobou.Větrání domu je zajištěno rekuperační jednotkou DUPLEX ECV 380 se zpětným získáváním tepla z odpadního vzduchu (okna lze otevírat).
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+kk
plocha:
176 m²
cena:
5.980.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více