Pronájem bytu 3+kk, 72 m² bez realitky

Křížíkova, Praha - Karlín

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Z rodinných důvodů narychlo uvolněný byt v činžovním domě poblíž metra Florenc. Dobře udržovaný, vyklizený dne 31.12.2010. K dispozici ihned. Smlouva na dobu určitou s možností pronájmu na dobu neurčitou po plánované rekonstrukci domu a modernizaci bytu, kterou lze dohodnout s nájemníkem formou smlouvy o smlouvě budoucí. Poplatky ve výši Kč 700,- se rozumějí za...
Z rodinných důvodů narychlo uvolněný byt v činžovním domě poblíž metra Florenc. Dobře udržovaný, vyklizený dne 31.12.2010. K dispozici ihned. Smlouva na dobu určitou s možností pronájmu na dobu neurčitou po plánované rekonstrukci domu a modernizaci bytu, kterou lze dohodnout s nájemníkem formou smlouvy o smlouvě budoucí. Poplatky ve výši Kč 700,- se rozumějí za jednu osobu užívající byt, jinak uživatel hradí samostatně el. en., plyn, příp. UPC apod. Při uzavření smlouvy nutno uhradit pouze 1 - 2 měsíční nájem vč. poplatků dle data uzavření smlouvy. Fota interiérů k dispozice zde:
http://baronsolim.rajce.idnes.cz/BytKUR
V přízemí bytového domu je věhlasná pražská restaurace "U Kazdů" nesoucí jméno svého původního majitele, v létě včetně letní "relaxační" zahradní hospůdky s grilovanými specialitami. Budoucí bydlení pro náročné !!!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
72 m²
cena:
9.720 Kč
poplatky:
700 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více