Prodej pozemku 1.492 m² bez realitky

Vřesová, Ohrobec, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pozemek obdélníkového tvaru, mírně svažitý k jihu, zasíťován vodovodem a kanalizací, elektřina na hranici pozemku.Z větší části oploceno, součástí je vrtaná studna, dvě kůlny, ovocné stromy. Rozloha je 1198 m, přiléhá druhá část se samostatným parcelním číslem o rozloze 294 m. Tato část slouží jako přístupová cesta a jsou tudy vedeny sítě - nejen k...
Pozemek obdélníkového tvaru, mírně svažitý k jihu, zasíťován vodovodem a kanalizací, elektřina na hranici pozemku.Z větší části oploceno, součástí je vrtaná studna, dvě kůlny, ovocné stromy. Rozloha je 1198 m, přiléhá druhá část se samostatným parcelním číslem o rozloze 294 m. Tato část slouží jako přístupová cesta a jsou tudy vedeny sítě - nejen k nabízenému pozemku, ale i na pozemek/k chatě sousedů, tudíž na něm vázne věcné břemeno: právo chůze a jízdy, vedení sítí. Pozemek leží v bezprostřední blízkosti lesa, v okolí není riziko nové zástavby.
Lokalita patří do regionu Dolnobřežansko, dopravní spojení PID, autobus č. 333, zastávka 5 minut chůze. Vzdálenost od okraje Prahy cca 6km všemi směry(Písnice, Modřany nebo Zbraslav). Plná občanská vybavenost v Dolních Břežanech (vzdáleny 2 km). Přímo v obci jsou tři obchody s potravinami, obchod s nápoji, pekárna, cukrárna, 3 restaurace, autoservis a pneuservis, prodejna krmiv pro zvířata. Krom toho jsou zde udržované tenisové kurty a volejbalové hřiště, několik dětských hřišť, jízdárna, rybník. Připravuje se otevření MŠ s výukou angličtiny. Základní školy jsou dostupné autobusovými spoji (Dolní Břežany, Zvole, popřípadě Vrané n.Vltavou).
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.492 m²
cena:
3.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více