Pronájem garáže 17 m² bez realitky

Františka Kadlece, Praha - Libeň

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Zděná garáž pod dvojím uzamčením (vchod do multigarážového zděného komplexu a do garáže samotné, oboje plechová vrata).Vybavena el.zásuvkou, úložným prostorem, police,nástěnný prostor pro nářadí, pracovní stůl(svěrák)- možno využit též jako kutilskou dílničku. Ideální pro motorky. Ve společném prostoru přípojka na vodu( pro mytí aut apod). Rozměry 2,7 x...
Zděná garáž pod dvojím uzamčením (vchod do multigarážového zděného komplexu a do garáže samotné, oboje plechová vrata).Vybavena el.zásuvkou, úložným prostorem, police,nástěnný prostor pro nářadí, pracovní stůl(svěrák)- možno využit též jako kutilskou dílničku. Ideální pro motorky. Ve společném prostoru přípojka na vodu( pro mytí aut apod). Rozměry 2,7 x 6,3m. Nájemce si hradí spotřebu el. energie uvnitř garáže( záloha 50 Kc/měsíc)
zobrazit celý popis
Separate garage under two lockers in a multigarage complex, electic plug,storage shelves, waterpipe. Ideal for motorbikes. Size 2,7 x 6,3m. Electricity consumption to be paid by the user( deposit 50 Kč/month)

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Garáž
dispozice:
plocha:
17 m²
cena:
1.700 Kč
poplatky:
200 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více