Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

Klimentská , Praha - Nové Město

https://www.bezrealitky.cz/id/119612
Pronájem kanceláře 50 m² bez realitky, Klimentská , Praha - Nové Město, hlavní foto
Cena:
6.900 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

V historickém centru Prahy 1, před Ministerstvem Dopravy, v blízkosti Petrské věže nabízíme k pronájmu částečně vybavené kanceláře o velikostech cca 20m2 za 7.900,-Kč a 16m2 za 6.900,-Kč - plus poplatky za služby (dohromady cca 1.500 až 3.000,-Kč podle počtu osob), vše v 1.patře vzdělávacího centra „pronajemklimentska“ s vlastní recepcí. K pronájmu každá...
V historickém centru Prahy 1, před Ministerstvem Dopravy, v blízkosti Petrské věže nabízíme k pronájmu částečně vybavené kanceláře o velikostech cca 20m2 za 7.900,-Kč a 16m2 za 6.900,-Kč - plus poplatky za služby (dohromady cca 1.500 až 3.000,-Kč podle počtu osob), vše v 1.patře vzdělávacího centra „pronajemklimentska“ s vlastní recepcí. K pronájmu každá samostatně nebo společně. Pracovní, vzdělávací a školící centrum nabízí k pronájmu dvě kanceláře s vlastní recepcí, cateringem a doplňkovými službami je v místě s perfektní občanskou vybaveností – restaurace, obchody, metro, vše dostupné v docházkové vzdálenosti. V blízkosti se nachází Florentinum a Palladium. Práce v centru pro náročné. Orientace oken mimo hlavní ulici do klidné vedlejší ulice vedoucí na Petrské náměstí. Prostory v měsíci březnu projdou částečnou rekonstrukcí. V domě jsou k dispozici služby recepce, vysokorychlostní internet, bezpečnostní služby, hodinový pronájem zasedacích a školících místností, catering a mnohé další služby. Více na pronajemklimentska.cz Ceny jsou konečné s DPH. K dispozici od 1.dubna.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
119612
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
50 m²
cena:
6.900 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více