Prodej bytu Ostatní, 20 m² bez realitky

Hostivařská, Praha - Hostivař

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jiný nebytový prostor se nachází v přízemí zadní části panelového domu vedle vstupních dveří do budovy, které nejsou využívané tak často jako přední vchod přímo do ulice Hostivařská. Před místností je chodník a pouze zeleň s lesíkem a nedalekým potokem Botič. Lokalita je dostupná MHD a to tramvají a autobusem cca 10 min na Metro. Nedaleko se nachází lesopark...
Jiný nebytový prostor se nachází v přízemí zadní části panelového domu vedle vstupních dveří do budovy, které nejsou využívané tak často jako přední vchod přímo do ulice Hostivařská. Před místností je chodník a pouze zeleň s lesíkem a nedalekým potokem Botič. Lokalita je dostupná MHD a to tramvají a autobusem cca 10 min na Metro. Nedaleko se nachází lesopark a vodní nádrž Hostivař. Obchodní centrum Interspar je cca 5 min chůzí.
Místnost má samostatný vchod s před teráskou, který je bezbariérový. Ve stropě je rozvedena teplá a studená voda, plyn, ustředění topení které není zapojeno, ale lze použít rozvod a následovně osadit měřiči. Elektrika je hotová a zapojená.
Místnost je jediná která má možnost překolaudovat na byt jelikož je zde velké okno a vchod, u vedlejších vchodů již tak bylo učiněno a k místnosti je možné odkoupit nevyužívané družstevní části sklepení a to sušárny a mandl a tím vznikne 3 +1 o 75 m2. Tyto místnosti se prodávají za cenu skladové prostoru jelikož nejdou zkolaudovat bez prodávané místnosti jinak. Je to dobrá investice do budoucího bydlení.
Současně je prostor využit jako vinotéka, která bude ukončena a vystěhována před předáním místnosti novému majiteli.
Parkování je před barákem v ulici Hostivařská.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
Ostatní
plocha:
20 m²
cena:
950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
podlaži:
-1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více