Pronájem bytu 1+1, 47 m² bez realitky

Žitavského, Praha - Zbraslav

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu 1+1 s velkou komorou, po kompletní rekonstrukci, Praha-Zbraslav.

Velmi příjemné 1+1 (47 m2) po kompletní rekonstrukci (před 15 lety, po část této doby však neobývaný) v ulici Žitavského na Zbraslavi. Klidná lokalita 5 minut od autobusové zastávky Na Plácku, blízko řeky a zbraslavských lesů. Na jih situovaný byt se nachází v přízemí, má vlastní...
Nabízíme k pronájmu 1+1 s velkou komorou, po kompletní rekonstrukci, Praha-Zbraslav.

Velmi příjemné 1+1 (47 m2) po kompletní rekonstrukci (před 15 lety, po část této doby však neobývaný) v ulici Žitavského na Zbraslavi. Klidná lokalita 5 minut od autobusové zastávky Na Plácku, blízko řeky a zbraslavských lesů. Na jih situovaný byt se nachází v přízemí, má vlastní vchod, prostor před ním lze v létě využít k posezení venku, grilování apod.

Byt je zařízený (kuchyňská linka, lednice, sporák, skříně, stůl a židle) v případě vlastního nábytku se lze dohodnout. Možnost TV a internetu od společnosti O2. Vlastní plynové topení s programovatelným termostatem, v létě je v bytě příjemný chládek.

Před okny zeleň (skalka), za ní příjezd pro auta (v sousedních dvou domech bydlí dohromady cca 10 rodin) - parkovací místo cca 15 metru od vchodu do bytu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a pračkou. Součástí bytu dlouhá široká chodba a komora, využívané jako úložné prostory. V blízkosti menší obchod s potravinami a restaurace.

Dobré spojení autobusem cca 20 min na Smíchovské nádraží, autem cca 5 minut od Pražského okruhu. Možnost vycházek nebo vyjížděk na kole do idylického jižního okolí Prahy. Perfektní pro 1 osobu/pár. Výše poplatků odhadnuta z průměrné spotřeby energií, které se převádí na nájemce, a společného nájmu v domě (550 Kč měsíčně).

K dispozici od 15. 6. 2017 (po dohodě možno i dříve), prohlídky možné po domluvě denně od 18 hod. V případě podpisu smlouvy se skládá vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.
zobrazit celý popis
Nice flat 1+1 with a large chamber for rent, after a complete reconstruction, Prague Zbraslav.

Very nice flat 1+1 (47 m2) after a complete reconstruction (15 years ago, but for part of this time inhabited) in Žitavského street at Zbraslav. Quiet location 5 minutes from a bus stop Na Plácku, near a river and forests of Zbraslav. Apartment is situated to south and is located on the ground...
Nice flat 1+1 with a large chamber for rent, after a complete reconstruction, Prague Zbraslav.

Very nice flat 1+1 (47 m2) after a complete reconstruction (15 years ago, but for part of this time inhabited) in Žitavského street at Zbraslav. Quiet location 5 minutes from a bus stop Na Plácku, near a river and forests of Zbraslav. Apartment is situated to south and is located on the ground floor, it has its own entrance and the space in front of it can be used for sitting outside or a barbecue.

The apartment is furnished (kitchen, refrigerator, stove, wardrobe, table and chairs), if you have your own furniture, we can find out some solution. Possibility of television and Internet from O2 operator. Own gas heating with programmable thermostat, during summer the apartment is in comfortable shade.

There is a lot of green in front of windows with an arrival path for cars (in the two neighboring houses there live all together about 10 families) - parking practically 15 meters from a doors of the flat. The bathroom is equipped with a shower and a washing machine. The apartment has a long and wide hall and a chamber, both used as a storage space. Near is a small grocery store and a restaurant.

Good connection to Prague center: by bus it takes about 20 minutes to Smichov, by car 5 minutes to the Prague ring. Possibility of beautiful walks or bike rides to southern outskirts of Prague. Perfect for a single/a couple. The fees are estimated from average consumption, which is registered on the tenant, and common house-fee (550 Kč monthly).

Available from 15th June 2016 (earlier if needed and agreed), inspection can be arranged daily from 6 p.m. By the signing of contract we ask for refundable deposit of two monthly rents.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+1
plocha:
47 m²
cena:
7.500 Kč
poplatky:
2.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více