Prodej pozemku 1.410 m² bez realitky

Chotilsko, Chotilsko - Prostřední Lhota, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Mírně svažitý pozemek s lesem v Prostřední Lhotě - oblast Slapy. K pozemku přiléhá les, výhled na západ. Malá část lesního pozemku je součástí prodeje (233 m2). Ve vesničce Prostřední Lhota je obchod, 2x restaurace, tenisový kurt a fotbalové hřiště. Vzdálenost do Prahy je 40 km, dostupné PID. Celk.plocha 1.410m čtver. Geologický průzkum, el. na pozemku, radonová...
Mírně svažitý pozemek s lesem v Prostřední Lhotě - oblast Slapy. K pozemku přiléhá les, výhled na západ. Malá část lesního pozemku je součástí prodeje (233 m2). Ve vesničce Prostřední Lhota je obchod, 2x restaurace, tenisový kurt a fotbalové hřiště. Vzdálenost do Prahy je 40 km, dostupné PID. Celk.plocha 1.410m čtver. Geologický průzkum, el. na pozemku, radonová zkouška. Pozemek určený pro bydlení.
zobrazit celý popis
Slightly steep plot of land with wood. Nice view to scenery, west. Part of the lot is wood (233 sqm). Shop in Prostřední Lhota, 2 restaurants, teniss court, football field. 40 km to Prague, bus station in the village. Total area 1410 sqm. Electricity. Land for house building. Private ownership.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.410 m²
cena:
835.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více