Prodej pozemku 1.400 m² bez realitky

Prostřední Lhota, Chotilsko - Prostřední Lhota, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Mírně svažitý pozemek s lesem. Z pozemku je krásný výhled na západ a do krajiny. K pozemku přiléhá několika hektarový les. Část lesního pozemku o velikosti 250 m2 je součástí prodeje. Ve vesničce Prostřední Lhota je obchod, 2x restaurace, tenisový kurt a fotbalové hřiště. Vzdálenost do Prahy je 40 km a vesničkou jezdí Pražská integrovaná doprava. Celková plocha...
Mírně svažitý pozemek s lesem. Z pozemku je krásný výhled na západ a do krajiny. K pozemku přiléhá několika hektarový les. Část lesního pozemku o velikosti 250 m2 je součástí prodeje. Ve vesničce Prostřední Lhota je obchod, 2x restaurace, tenisový kurt a fotbalové hřiště. Vzdálenost do Prahy je 40 km a vesničkou jezdí Pražská integrovaná doprava. Celková plocha 1400 m2. Geologický průzkum, elektřina na pozemku (elektroměr), radonová zkouška. Pozemek určený pro bydlení.
zobrazit celý popis
Slightly steep plot of land with wood. Nice view to scenery, west. Part of the lot is wood (250 sqm). Shop in Prostřední Lhota, 2 restaurants, teniss court, football field. 40 km to Prague, bus station in the village. Total area 1400 sqm. Electricity. Land for house building. Private ownership.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.400 m²
cena:
825.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaži:
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více