Prodej nebytového prostoru 712 m² bez realitky

Americká, Liberec, Liberecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme prodej komerčního objektu v Liberci v Americké ulici. Jedná se o dvoupodlažní, z menší části zděný, z větší montovaný objekt z r.1987. Dům je umístěn na vlastním pozemku a výměře 1.668 m2, přístupný po zpevněné ploše. Je napojen na všechny inženýrské sítě vč.plynu. Část pozemku (cca 600m2) tvoří asfaltová plocha, zaplocená pod...
Nabízíme prodej komerčního objektu v Liberci v Americké ulici. Jedná se o dvoupodlažní, z menší části zděný, z větší montovaný objekt z r.1987. Dům je umístěn na vlastním pozemku a výměře 1.668 m2, přístupný po zpevněné ploše. Je napojen na všechny inženýrské sítě vč.plynu. Část pozemku (cca 600m2) tvoří asfaltová plocha, zaplocená pod uzamčením.
Pronajímanou plochu 712 m2 tvoří z větší části (cca 70%) kanceláře, z menší části sklady a dílny. V obou podlažích jsou WC, sprcha. Pro celý objekt je jedna kotelna se dvěma kotli po rekonstrukci v r.2010, jedno měření elektro i vody.
Odhadní cena z r.2010 je 6.605 tis.Kč.
Prodejní cena je snížena na 4.970 tis.Kč.
Nemovitost není zatížena zástavním právem, váže se na ni věcné břemeno chůze a jízdy pro sousední objekt, které však provoz nemovitosti nijak neomezuje.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
712 m²
cena:
4.970.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více