Prodej bytu 2+kk, 44 m² bez realitky

Cílkova, Praha - Kamýk

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Přímý majitel nabízí k prodeji krásný byt o velikosti 42 m2 v 2. patře 11-ti patrového domu v příjemné lokalitě. Byt byl vybudován v roce 2007 s důrazem na účelné využití prostoru a kvalitu bydlení, je řešen jako 1+kk (obytná místnost s kuchyňským koutem 32 m2, koupelna 4 m2, předsíň 6 m2), možno změnit na 2+kk. Orientace oken na JZ. Kvalitní vybavení koupelny,...
Přímý majitel nabízí k prodeji krásný byt o velikosti 42 m2 v 2. patře 11-ti patrového domu v příjemné lokalitě. Byt byl vybudován v roce 2007 s důrazem na účelné využití prostoru a kvalitu bydlení, je řešen jako 1+kk (obytná místnost s kuchyňským koutem 32 m2, koupelna 4 m2, předsíň 6 m2), možno změnit na 2+kk. Orientace oken na JZ. Kvalitní vybavení koupelny, kuchyňská linka HANÁK s vestavěnými spotřebiči, dřevěná plovoucí podlaha, vestavná skříň, masivní dřevěné interiérové dveře, interiérová okna do koupelny a do předsíně, bezpečnostní dveře. K bytu náleží komora o výměře 2m2. Nízké provozní náklady, komfort bydlení srovnatelný s novostavbou.
Dům je zateplený s plastovými okny, v klidné lokalitě v sousedství menších panelových domů a vilové čtvrti, s bezproblémovým parkováním. V okolí supermarket, zdravotní středisko, dětská hřiště, školka, škola. V bezprostřední blízkosti lesoparku Kamýk a blízko Modřanské rokle, ideální pro sport i pohodové procházky.
Dobrá dopravní dostupnost - bus Kačerov 10 min, Smíchovské nádraží 20 min, plánovaná výstavba metra D.
RK PROSÍM VOLEJTE POUZE POKUD MÁTE PŘÍMÉHO ZÁJEMCE O TUTO NEMOVITOST.
zobrazit celý popis
Direct owner is offering for sale a beautiful apartment - 42 m2 in the second floor of a 11-store house in a pleasant location. The apartment was built in 2007 with an emphasis on quality of living, is designed as single room with kitchenette 32 m2, 4 m2 bathroom, hall 6 m2)and can be changed to double room. Windows to the southwest. High-quality materials and kitchen with appliances, wooden...
Direct owner is offering for sale a beautiful apartment - 42 m2 in the second floor of a 11-store house in a pleasant location. The apartment was built in 2007 with an emphasis on quality of living, is designed as single room with kitchenette 32 m2, 4 m2 bathroom, hall 6 m2)and can be changed to double room. Windows to the southwest. High-quality materials and kitchen with appliances, wooden flooring, solid wood interior doors, interior windows to the bathroom and into the hallway, security door. To the apartment belongs a storage area of 2 m2. Low operating costs, high comfort of living.
The house is insulated with plastic windows, in a quiet neighborhood of smaller prefabricated buildings and residential houses, no-problem with parking. Close to supermarket, the Prague British School and the English Iinternational School. In the immediate vicinity of the Kamyk park and close to Modřanská ravine, a beautiful forest park in, ideal for sports and relaxing walks.
Good transport connection - bus Kacerov 10 min, Smichov Station 20 minutes, planned construction of the metro - line D.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
44 m²
cena:
1.970.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více