Prodej domu 350 m² bez realitky

Pístov, Chodová Planá - Pístov, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji velký třípodlažní dům v historické obci Pístov. Obec je strategicky situována 8 km od známých lázní ,,Mariánské Lázně,, v naprosto klidném a neporušeném prostředí chráněné krajinné oblasti ,,Slavkovský les,,. Celkově je v této oblasti velmi ekologické a zdravé bydlení. Objekt byl postaven před cca – 200 lety a od té doby několikrát...
Nabízíme k prodeji velký třípodlažní dům v historické obci Pístov. Obec je strategicky situována 8 km od známých lázní ,,Mariánské Lázně,, v naprosto klidném a neporušeném prostředí chráněné krajinné oblasti ,,Slavkovský les,,. Celkově je v této oblasti velmi ekologické a zdravé bydlení. Objekt byl postaven před cca – 200 lety a od té doby několikrát přestavěn a rekonstruován. Poslední velmi pečlivá a nápaditá rekonstrukce byla provedena v průběhu let 2007 – 2008. Objekt má mnohostranné využití, např jako rodinný dům, rekreační objekt, reprezentativní sídlo atd ..
Celková zastavěná plocha je 270 m2. Objekt má tři podlaží, z nichž plnou rekonstrukcí prošlo 320 m2. – přízemní podlaží celé a polovina prvního patra. Vnitřní prostory byly rekonstruovány s maximálním ohledem na historický – původní stav. Všechny materiály byly používány výhradně velmi kvalitní a masivní – dřevo, kov, kámen, kvalitní pálené dlažby atd.
Každý detail domu byl prováděn samostatně a výhradně ručně odborníky.
Vytápění objektu je zajišťováno výkonným teplovodním krbem, který taktéž vytváří domu vynikající atmosféru. Jako další alternativa je zde elektrokotel, / který je zde volně a není instalovaný / a možnost dalšího bezproblémového připojení – např. solární panely. V každé místnosti v celém objektu je rozveden satelitní televizní příjem a internetová přípojka. Objekt je nepřetržitě připojen na internet. Celý objekt je taktéž zabezpečen kvalitním elektronickým zabezpečením, pro ještě kvalitnější zabezpečení lze kdykoliv s velmi snadnou montáží nainstalovat libovolný počet
webových kamer. Zdivo je převážně kamenné, nebo smíšené – kámen-cihla – ve spodních partiích domu je zdivo silné téměř 1m. Krov je celodřevěný, trámy ručně falcované, v domě je
okolo 200 m2 volných půdních prostor. Střecha – eternitová původní, opravená. Elektro rozvody – 220 i 380 V. Veškerá instalace v domě je nová, provedená v mědi. V domě jsou dva velké krby, jeden – teplovodní, jako hlavní zdroj vytápění, druhý v jídelně – otevřený.
Přízemí obsahuje velkou obývací místnost - halu s klenutými stropy ca-70m2, prostornou koupelnu, ložnici, vstupní chodbu, velkou jídelnu s otevřeným krbem, kuchyni, spíž a původní rekonstruovanou pec na 30 pecnů chleba. Pec není nyní v provozu, ale je v naprostém pořádku a není problém uvést ji kdykoliv do provozu. V prvním podlaží je prostorná pracovna, chodba, dvě obývací místnosti, dílna a technická místnost. Dále následují ve dvou patrech velmi prostorné půdy. Okna jsou dřevěná – špaletová, ve spodní části – dřevěná – EURO. Některá okna a vnitřní dveře jsou vitrážována pravou olověnou vitráží.
Dům je zásobován vodou z vlastního zdroje – hloubkového vrtu. V domě jsou instalována čerpadla a spínače, které obstarávají správné tlakování systému. Veškeré sítě jsou nové, používány teprve od konce roku 2008. objekt není podsklepen, je odvodněn a dobře od země izolován.

Jedná se o velmi pěkné místo, kde již není možné stavět !! Pozemek na kterém dům stojí a který k němu patří má 900m2.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
350 m²
cena:
4.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více