Prodej bytu 3+kk, 75 m² bez realitky

Doudlebská , Praha - Nusle

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

 Lokalita: Doudlebská, Praha 4 – Nusle, 140 00
Cena: 3.250.000 Kč (žádná provize RK)

byt v OV o velikosti 3+kk a výměře 75 m2 nacházejí se ve 1.patře (2.NP) s výtahem, cihlového domu. Lokalita s výbornou dostupností MHD (stanice metra Pankrác cca 2 min. chůzí) a občanskou vybaveností. V bytové jednotce jsou nová dřevěná eurookna, bezpečnostní dveře a...
 Lokalita: Doudlebská, Praha 4 – Nusle, 140 00
Cena: 3.250.000 Kč (žádná provize RK)

byt v OV o velikosti 3+kk a výměře 75 m2 nacházejí se ve 1.patře (2.NP) s výtahem, cihlového domu. Lokalita s výbornou dostupností MHD (stanice metra Pankrác cca 2 min. chůzí) a občanskou vybaveností. V bytové jednotce jsou nová dřevěná eurookna, bezpečnostní dveře a stoupačky, na podlahách původní parkety, ostatní v původním udržovaném stavu. Vytápění: plynové. K bytu náleží sklepní kóje. Velkou výhodou bytu jsou velmi nízké měsíční poplatky 1200,- kč.

Bytový dům je v dobrém technickém stavu – v příštím roce předpoklad investice do nového výtahu, úprava společných prostor domu, které budou hrazeny z příjmů z pronájmu nebytových prostor – kanceláří, které se v domě nacházejí. Tato lokalita se stává lukrativní a vyhledávanou zvláště s ohledem na probíhající změny (bytová výstavba místo původní pankrácké tržnice, výstavba komerčních budov atd.)

Prodej mimo RK (cena již není navyšována provizí RK). Lze financovat hypotékou.

K nastěhování: 01/01/2009
zobrazit celý popis
 Location: Doudlebská, Praha 4 – Nusle, 140 00
Price: 3.250.000 CZK (no commission of estate agency)

Privately owned apartment, 3+kk rooms configuration, total area of 75 m², located on the first floor of the bricks made house with elevator, very good accessibility by public transportation (metro station Pankrac approx. 2 min. by foot), broad variety of civic amenities in close...
 Location: Doudlebská, Praha 4 – Nusle, 140 00
Price: 3.250.000 CZK (no commission of estate agency)

Privately owned apartment, 3+kk rooms configuration, total area of 75 m², located on the first floor of the bricks made house with elevator, very good accessibility by public transportation (metro station Pankrac approx. 2 min. by foot), broad variety of civic amenities in close vicinity. The apartment was lately equipped with new wooden “eurowindows” and safety door with a pipe hole. Original wooden - parquets floor covering, gas heating, additional storage room available at the house cellar. Great advantage of the apartment are very low monthly charges – CZK 1 200,-.
The house is in good technical conditions – there is an assumption of the investment to new elevator and soft renovation of the house public areas. This will be financed from the rental of in-house retail and office space income. This locality is becoming very attractive and sought out in the light of proceeding surrounding area development (apartment houses construction replacing original “Pankrac market” and commercial buildings construction etc.)
No real estate agency involved in the apartment sale (the price is not increased by real estate agency provision). The acquisition of the apartment can be financed by mortgage.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
75 m²
cena:
3.250.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více