Prodej domu 364 m² bez realitky

Nezabudice, Nezabudice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nemovitost je hostinec. V současné době má 2 ubytovací pokoje se společným soc. zařízením a 1 ubytovací pokoj se vlastním soc. zařízením. Personál obýval 2 pokoje s koupelnou. Součástí hostince je kuchyň s velkou stravovací kapacitou, výčep s lokálem pro 30 lidí s možností pobytu na venkovní terase. Hostinec byl provozován cca 4 roky. Z lokálu je vchod do...
Nemovitost je hostinec. V současné době má 2 ubytovací pokoje se společným soc. zařízením a 1 ubytovací pokoj se vlastním soc. zařízením. Personál obýval 2 pokoje s koupelnou. Součástí hostince je kuchyň s velkou stravovací kapacitou, výčep s lokálem pro 30 lidí s možností pobytu na venkovní terase. Hostinec byl provozován cca 4 roky. Z lokálu je vchod do tanečního sálu. Taneční sál je přepažen příčkou, kde je v současnosti 1 ubytovací pokoj.
Objekt by byl vhodný pro vybudování squashového kurtu, popř. minibowlingové dráhy a relaxačního centra (whirpool a sauna). Další ubytovací kapacity by bylo možné zřídit v podkroví. Objekt je částečně podsklepen a má vlastní zahradu.
Pro lepší orientaci, prosím, prohlédněte fota na http://petunek.rajce.idnes.cz/Nezabudice/

K nastěhování: 01/12/2009
zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
7+1
plocha:
364 m²
cena:
1.290.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více