Prodej domu 257 m² bez realitky

Uhelná, Říčany-Radošovice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Exkluzivní nabídka novostavby rodinného domu ve staré zástavbě města Říčan u Prahy. Jedná se o originální architektonický projekt moderního nízkoenergetického domu, který je citlivě vsazen do staré zástavby a jehož prioritou je vysoká šetrnost k přírodě. Celková užitná plocha domu je 256,8 m2 a zastavěná plocha je 146 m2. Dům se nachází na pozemku o rozloze 491...
Exkluzivní nabídka novostavby rodinného domu ve staré zástavbě města Říčan u Prahy. Jedná se o originální architektonický projekt moderního nízkoenergetického domu, který je citlivě vsazen do staré zástavby a jehož prioritou je vysoká šetrnost k přírodě. Celková užitná plocha domu je 256,8 m2 a zastavěná plocha je 146 m2. Dům se nachází na pozemku o rozloze 491 m2 a je součástí malého řadového celku čítajícího tři domy. Je krajním domem, orientován jihozápadně a bude dokončen ve fázi holodomu na jaře roku 2011.

Dům je částečně podsklepený o výměře 25,71m2. Vchod do domu je orientován z ulice Uhelná. Do domu je ale také přímý vchod z garáže 18m2 a samozřejmě přes terasu.

V přízemí je nádherný obrovský obývací pokoj 49,51m2, který plynule přechází do kuchyně o rozloze 12,14 m2. Z obývacího pokoje je přímý vchod na terasu 28,7m2 a do pokoje pro hosty o výměře 12,21m2. Obývací pokoj je díky velkorysým francouzským dveřím do zahrady velmi světlý. Pro zimní večery se zde počítá s krbem, tudíž je v domě příprava na možnou instalaci krbu. V přízemí je také koupelna se sprchovým koutem 5,53m2.

Patro je klidovou částí domu, nachází se v něm ložnice 27,2m2, která je orientována do zahrady na jihozápad, dále koupelna se záchodem 11,62m2 a dva dětské pokoje, které jsou orientovány směrem do ulice. Větší z pokojů má rozměry 16,08m2 a menší pak 14,27 m2.

Pro stavbu jsou použity velmi kvalitní stavební materiály. Dům je stavěn jako nízkoenergetický a proto splňuje náročná izolační kritéria. Novostavba bude ve stádiu holodomu, znamená to, že bude hotová fasáda, vnitřní omítky a celkové elektrické, vodovodní a kanalizační rozvody. Dále je v domě zabudován větrací systém s rekuperací, příprava pro centrální vysavač a příprava pro krb. Pro budoucí majitele se tak nabízí možnost dokončení povrchových úprav jako je volba druhu vytápění, obkladů, sanity, dlažby či podlahových krytin dle svého vkusu a představ.

Elegantní, avšak racionální dispoziční řešení jak interiéru, tak začlenění do terénu, které je do detailu vypracované a rozmyšlené architektem, uspokojí i toho nejnáročnějšího zájemce. Chytré řešení návaznosti jednotlivých domů celku poskytuje pocit absolutního soukromí, kontaktu s přírodou a to za zachování těch nejvyšších standardů moderního bydlení v oblasti stavební uzávěry!

Říčany jsou velmi dobře známy čistotou životního prostředí, klidem, blízkostí lesů a chráněné krajinné oblasti Voděradské Bučiny. Jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi, s výtečnou dopravní dostupností do Prahy. Vlakové nádraží je od domu vzdáleno 5minut pěšky a cesta vlakem do Prahy trvá 25 minut. Autem do centra Prahy v ranní špičce 35 minut. V Říčanech je výborná občanská vybavenost – školy, školky, středisko, nemocnice a široké sportovní vyžití v husté síti cyklostezek, na fotbalovém hřišti či tenisových kurtech. V létě na koupališti, v zimě na běžkách dechberoucí krajinou, nebo na zimním stadionu. Říčany jsou městem, které si zakládá na udržení rezidenčního způsobu bydlení a je na špičce atraktivnosti moderního bydlení.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+kk
plocha:
257 m²
cena:
6.320.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více