Pronájem nebytového prostoru 70 m² bez realitky

Benešovská, Praha - Vinohrady

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmeme nebytové prostory, 70m2, na rozhraní Vršovic a Vinohrad, blízko Vinohradské nemocnice. Prostory vhodné jako kancelář či obchod, sestávají z hlavní místnosti - show room 29 m2 a 2 místností vzadu 14 +16 m2. Dále chodba a sociální zařízení. K dispozici je počítačová síť a zabezpečení s možností připojení na pult centrální ochrany. V okolí není...
Pronajmeme nebytové prostory, 70m2, na rozhraní Vršovic a Vinohrad, blízko Vinohradské nemocnice. Prostory vhodné jako kancelář či obchod, sestávají z hlavní místnosti - show room 29 m2 a 2 místností vzadu 14 +16 m2. Dále chodba a sociální zařízení. K dispozici je počítačová síť a zabezpečení s možností připojení na pult centrální ochrany. V okolí není parkovací zóna, tudíž se dá parkovat kolem ulice Ruské. Dobrá adresa pro vaši reklamu, neboť u nás budete vidět :-) - denně projede kolem spousta aut.
(K dispozici je také vedlejší prostor, 70m2, který může být použit buď jako další kanceláře - 3 průchozí místnosti - či jako byt. Viz další inzerát)
Nájemné 20.000 Kč a vyúčtovatelné zálohy na služby v domě cca 3.000 Kč (dle počtu osob). Plus vlastní spotřeba elektřiny.

V případě zájmu volejte: 602 285 447
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
3+1
plocha:
70 m²
cena:
20.000 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více