Prodej domu Ostatní bez realitky

Irkutská, Liberec - Karlinky, Liberecký kraj

5.950.000 Kč

Popis

Prodávám Vám rodinný dům v krásné a žádané lokalitě v Karlinkách pod Ještědem v městě Liberec. Krásný výhled jak na Ještěd, tak i na celý Liberec a Jizerské hory. Výhoda oproti ostatním rodinným domů v této lokalitě je velká zahrada a soukromí. RD kolaudován v roce 1995, ve velmi dobrém stavu viz. foto.

Dispozice RD:

RD má 2 podlaží, přízemí obsahuje vstupní chodbu, u které je po levé straně vstup do komory a samostatného WC a po pravé straně vstup do obývací haly, která je propojená s kuchyní a velkým obývacím pokojem.

Ve všech místnostech v přízemí je na podlaze dlažba, v obývacím pokoji je koberec. Dlažba v kuchyni a v obývací hale je kompletně vyhřívaná podlahovým topením a místnosti jsou vyhřívané elektrickými radiatory. V obývací hale je také veliký krb. Ohřev veškeré vody v RD je pomocí elektrického boileru umístěného ve sklepě. Mezi prvním a druhým patrem je dřevené schodiště viz. foto.

V druhém patře je velká chodba, po levé straně jsou dva neprůchozí obývací pokoje. Po pravé straně je velká koupelna se sprchovým koutem, WC, vanou a druhý vstup po pravé straně chodby je do velkého obývacího pokoje propojený s jednou vetší místnosti ideální pro ložnici viz.foto. Ve všech místnostech ve druhém patře je na podlaze plovoucí podlaha kromě koupelny, kde je dlažba. Druhé patro je kompletně vyhříváno elektrickými radiatory.

Rodinný dům je kompletně podsklepený, ve sklepě je podzemní garáž pro auto a další 4 místnosti viz. foto. RD má taky velikou půdu, na kterou se dá dostat pomocí vysouvacích schodů z druhého patra. Celý RD je postaven z tvárnic a je kompletně zateplen.

K Rodinnému domu patří zadní veliká zahrada, druhá velká garáž pro parkování auta, velký bazén a skleník s menšími záhonky kolem. U přední strany RD je pěkná teresa s pozemkem.

KONTAKT: Prosím upřednostňujte kontakt na pana Vladimíra Štěpánka, pokud bude nedostupný, volejte pana Jana Štěpánka.

Vladimír Štěpánek 602440188

Jan Štěpánek 733515102

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 128782
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice Ostatní
Plocha 216 m²
Cena: 5.950.000 Kč Chci hypotéku
Město: Liberec
Městská část: Karlinky
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 727

Aktivních inzerátů
bez provize

9 134

Realizovaných obchodů
tento rok

438 409 858 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Ostatní bez realitky

5.950.000 Kč