Pronájem nebytového prostoru 104 m² bez realitky

Masarykovo náměstí, Jihlava, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme do pronájmu obchodní prostory na Masarykově náměstí v Jihlavě. Prodejna o výměře 50 m2, celková výměra včetně zázemí 104 m2. Vchod a výloha směrem přímo do náměstí (na fotografii první výloha zprava), vlastní zázemí. Jedná se o přízemní část dvoupodlažního gastronomického celku, který dále zahrnuje funkční minipivovar s pivnicí v podzemí a...
Nabízíme do pronájmu obchodní prostory na Masarykově náměstí v Jihlavě. Prodejna o výměře 50 m2, celková výměra včetně zázemí 104 m2. Vchod a výloha směrem přímo do náměstí (na fotografii první výloha zprava), vlastní zázemí. Jedná se o přízemní část dvoupodlažního gastronomického celku, který dále zahrnuje funkční minipivovar s pivnicí v podzemí a restauraci v nadzemí. Naše představa je doplnění služeb stávající koncepce – největší naděje na úspěch bude při vzájemném propojení poskytovaných služeb: sýrárna, kvalitní uzeniny, bageterie, pekárna, cukrárna, čokoládovna, lahůdky, apod. Na základě telefonické dohody Vám zašleme další informace včetně půdorysu obchodního prostoru. Prosíme ne realitní kanceláře (pouze pro koncové zájemce).

Uvedená cena je nájem za měsíc + DPH. Služby a energie - buď vlastní měření na vlastní náklady nebo 1/6 celkových nákladů areálu. Nájemní podmínky - dle zákldní smlouvy na dobu určitou 5 let, poté na dobu neurčitou s 3 měsíční výpovědní lhůtou. Stavební úpravy, vybavení - dle základní smlouvy na vlastní náklady bez možnosti úlevy na nájmu nebo technického zhodnocení.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
104 m²
cena:
25.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více