Spolubydlení bytu 3+1, 80 m² bez realitky

Káranská, Praha - Malešice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Hledá se 1 zodpovědný a čistotný spolubydlící do bytu obývaném 1 Češkou, 1 Američankou(hovořící česky) a jednou kočkou. Menší zvíře není problém. Výborná dostupnost do centra, plně vybavený byt včetně UPC TV a internetu, občanská vybavenost v lokalitě (supermarket, pošta, nonstop poliklinika a vet. klinika, restaurace apod.) a velmi férový majitel. Cena za pokoj...
Hledá se 1 zodpovědný a čistotný spolubydlící do bytu obývaném 1 Češkou, 1 Američankou(hovořící česky) a jednou kočkou. Menší zvíře není problém. Výborná dostupnost do centra, plně vybavený byt včetně UPC TV a internetu, občanská vybavenost v lokalitě (supermarket, pošta, nonstop poliklinika a vet. klinika, restaurace apod.) a velmi férový majitel. Cena za pokoj 5000 včetně všech poplatků (krome UPS coz je okolo 250/os.). Jeden měsíc záloha (5000 Kč). Foto na vyžádání. Děkuji, Have a nice day. :)

zobrazit celý popis
Small pet no problem. Excellent transportation to the center, fully furnished flat including UPC tv and Internet, all amenities in the area (supermarket, post office, 24 clinic, vet's, restaurants etc) and a very fair landlord. Flat's 15,000 and the room is 5,000kc/mo. including utilities (except UPC which runs about 250/person) Photos on request. Thanks! Mejte se hezky!

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Spolubydlení
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
80 m²
cena:
5.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Vybavený
podlaži:
13
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více