Prodej bytu 3+kk bez realitky

Hausmannova, Praha - Modřany

3.400.000 Kč

Popis

Prodám nádherný moderní byt 3+kk, 116m2, dvoupatrový s galerií, 1.PP a 2.PP, nově kompletně vybudovaný, prostorný, na klidném místě se zelení.
Družstevní (anuita 0) před převodem do OV možno hypo.

Popis:
BYT:
Samostatný vstup pouze pro dva byty, plastová okna, nadstandardní materiály, celodřevěné plovoucí podlahy, obložkové zárubně, koupelna: (moderní vana, umyvadlo, sprchový kout, nadstandardní baterie, moderní obklad a dlažba), WC zvlášť (závěsná toaleta, umývátko, nadstandardní baterie, moderní obklad a dlažba),
schodiště celodřevěné s chromželeznodřevěným zábradlím, taktéž stejné zábradlí u galerie nad ložnicí, atd..
Jedná se o kompletně nově vybudovaný byt vč.patra, rozvodů vody, kanalizace, elektrorozvodů, nové kuch.linky, jedná se o vestavbu do prostor panelového domu - kde vznikl naprosto oslňující atypický byt.

Neváhejte uskutečnit prohlídku, jedná se o naprosto moderní bydlení v panelovém domě, v bytě ojedinělého vzhledu. Takovýchto bytů, tedy tohoto nadstandardního typu v Praze mnoho v této cenové relaci nepořídíte.

DŮM:
Jedná se o 4 patrový panelový dům, umístěný v sídlišti plném zeleně (před domem cca 10 m travnatý pás se stromky), dům stojí cca 300m od lesoparku (lesopark s rybníkem a lesem vedoucí od domu do vzdálenosti cca 5km). Ve vzdálenosti 100m dětské hřišťátko, školka cca 350m od domu. Škola základní cca do 700m.

SLUŽBY:
Veškeré služby v dosahu pěší chůze do 10min. restaurace, obchody - Billa, Lídl, pošta, drogerie, Polyklinika Modřany, Sofijské nám., dále Mc Donald, tenis ... nedaleko IN-LINE stezka a nákupní centrum Novodvorská PLAZZA.

DOPRAVA:
zastávka MHD bus 100m od domu (směr Smíchov Anděl - 20min, dále směr metro Kačerov - 10min, směr metro Budějovická - 15min), u domu také staví noční autobus, který jezdí i po uzavření metra v nočních hodinách.


Veškeré další informace, či prohlídka ....tel.č. 776 114 212

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 129814
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 3+kk
Plocha 116 m²
Cena: 3.400.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Modřany
Typ vlastnictví: Družstevní
Typ budovy: Panel
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 772

Aktivních inzerátů
bez provize

9 578

Realizovaných obchodů
tento rok

461 132 068 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 3+kk bez realitky

3.400.000 Kč