Prodej domu 123 m² bez realitky

Pešova, Praha - Dolní Chabry

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Novostavba krajního ŘRD 4 + kk se zahradou a garáží. Originálně řešená zahrada s venkovním bazenem a relaxačními terasami pro posezení - lux. nastadartní dlažby, hlavní zastřešenou pergolu a grilovací pergolou s krbem. Orientace jih a jihozápad. Doporučujeme vidět ! Možné varianty dostavby - dle návrhu, lze až 7 + kk. Volné ihned.
Lokalita: Na severním okraji Prahy...
Novostavba krajního ŘRD 4 + kk se zahradou a garáží. Originálně řešená zahrada s venkovním bazenem a relaxačními terasami pro posezení - lux. nastadartní dlažby, hlavní zastřešenou pergolu a grilovací pergolou s krbem. Orientace jih a jihozápad. Doporučujeme vidět ! Možné varianty dostavby - dle návrhu, lze až 7 + kk. Volné ihned.
Lokalita: Na severním okraji Prahy velmi klidné místo v docházkové vzdálenosti od Ďáblického háje,kde je plná občanská vybavenost. V místě, kde se nachází základní i mateřská škola, zdravotní středisko, městský úřad, služebna policie i pošta. Obchodní služby, restaurace, vinárna i sportoviště atd. Dopravní dostupnost: MHD bus. č. 162 a 169 cca 5 min od stanice Kobylisy (trasa metra C), nebo soukromým vozidlem do centra města cca za 10 min.
Objekt RD, zkolaudovaného na konci roku 2008, se nachází v klidné zástavbě nových rodinných domů navazujících na starou zástavbu. RD je řadová koncová novostavba na Z (západní) straně 4-domu. Vlastní RD je dvojpodlažní, přízemní s obytným podkrovím pod šikmou střechou, kde:
- v přízemí je ze S strany, vedle vjezdu do vestavěné garáže, ovládané el. dálkovým ovládáním, vstup do domu. A sice do předsíně (pro odložení svršků) se vstupy do separovaného WC s umyvadlem, do technické místnosti, ve které je umístěn plynový kotel ÚT (Vailant i pro přípravu TUV), do obývacího pokoje, jehož součástí je i kuchyňský kout vybavený kompletní kuchyňskou linkou vč. spotřebičů zn. Whirlpool (el. trouba, sklokeramická varná deska myčka, digestoř) a zadového panelu, a nakonec na schodiště do podkroví. Obývací pokoj je s velkými francouzskými okny a se vstupem na zahradu (na J straně domu).
- v podkroví je ložnice, pracovna, dětský pokoj a velká obložená koupelna s toaletou a dvěma umyvadly a se zabudovaným osvětlením v podhledu stropu. Všechny místnosti v podkroví jsou přístupné z úzké haly vedle schodiště, ze které je také přístupná podkrovní komora.
Ve všech obytných místnostech jsou lamelové (plovoucí) podlahy s imitací dubového dřeva, stejné je i obložení stupňů schodiště. Zbylé (provozní) prostory domu, vč. kuchyňského koutu, mají podlahy z keramických dlažeb.
V obývacím pokoji jsou okna zastíněna na garnýžích zavěšenými závěsy se záclonami.
V ostatních místnostech jsou okna vybavena žaluziemi. Závěsy, záclony i žaluzie jsou specifickou výbavou tzv. „na míru“.
Dům je dále vybaven venkovním i vnitřním osvětlením, bezpečnostním alarmem, střešní anténou a TV rozvodem. A také venkovními vývody instalací do zahrady (vody a zásuvkou).
V případě zájmu je možné obývací pokoj na Z straně domu propojit s přistavěnou zimní zahradou o ploše zhruba poloviny obývacího pokoje.
Obdobně je také možné na S straně domu bez překážek přistavět zastřešené závětří nad vstupem do domu, které výrazně zefektivní tento prostor, ale i zpříjemní a zpohodlní pohyb mezi vstupem a vjezdem do garáže, zejména za nepříjemného počasí.
A dále je také možné rychle vybudovat, na Z straně domu, velmi efektní dvojpodlažní přístavbu harmonického tvaru s původní stavbou, která rozšíří současné prostory domu na 7 + kk tzn. i pro případné vícegenerační bydlení.
Přístavbou se v přízemí obývací pokoj zvětší o polovinu nynější podlahové plochy a přibude i samostatný pokoj hostů, nebo pracovna prakticky s izolovaným vstupem.
A podkroví se takto zvětší o dva samostatné pokoje s francouzskými okny ve štítu domu, který bude orientován na Z stranu. Zanikne pouze bývalá komora, ale o její plochu se rozšíří hala vedle schodiště. RD má novou, barevně odlišenou fasádu.
K uvedené standardní výbavě (v rámci stanovené ceny) jsou pořízeny i následující nadlepšující venkovní úpravy v předzahradě a zahradě proti původní koncepci zahrady v okolí domu:
- instalace venkovních el. rozvodů pro elektrifikaci celé plochy zahrady a předzahrady (tj. zřízených teras a instalovaných zahradních objektů)
a) na zahradě:
- celková změna uspořádání vlastní zahrady (nejen formou přetvarování původního terénu a návozem kvalitní nové zeminy a zahradnického substrátu) pro instalaci venkovního bazénu a relaxačních pobytových ploch v jeho okolí. Tyto plochy pro venkovní rekreační bydlení rodiny jsou vymezeny lemující zahradní a posedovou zídkou tak, aby zůstaly účelově odděleny od zelených ploch zahrady, které byly osázeny pestrými okrasnými dřevinami a rostlinami (dle návrhu a realizace zahradní firmou).
- instalace venkovního bazénu 6 x 3 x 1,5 m vč osvětlení, schůdků, filtrace vody a obložení bazénové koruny kameninovou dlažbou,
- vyhloubení a vybudování šachty nutné pro instalaci zařízení nutného pro provoz a obsluhu bazénu,
- vybudování prefabrikované lemující, zahradní a posedové zídky, pro výrazné oddělení relaxačních ploch s bazénem od přírodního zeleného okolí v zahradě. To znamená zídky s venkovním osvětlením a s nikami pro zahradní lavice a besídku s pergolou osázenou růžemi, vč. vyrovnávacích schodišťových stupňů na každém jejím konci,
- zřízení dlážděných pobytových relaxačních teras s obrubami, v okolí bazénu v rozsahu (12) m2, pro posezení, stolování a minimálně pro umístění lehátka se slunečníkem ( v ceně je i slunečník s osvětlením, 4 ks zahradního nábytku a lehátko z exotického dřeva – Eukalyptu,
- krycí plachta na bazen pro zimní období vč. instalace,
- zřízení dlážděné odpočivné grilovací terasy s obrubami, zakrytou truhlářsky zpracovanou pergolou, na J straně domu v ploše (14) m2, která zastřešená strukturovanými sklolaminátovými deskami umožní, formou separovaného altánového posezení, či stolování, i v pozdní večer, anebo za nepříjemného počasí, a vytvoří další obývací prostor ve stylu venkovního obývacího pokoje a to v přímém napojení na prostor obývacího pokoje v domě,
- zřízení dlážděné obcházkové plochy s obrubami, mezi domem a bazénem na J straně domu, v ploše (11) m2, vč řešení odtoku dešťové vody,
- zřízení grilovacího koutu s krbem a s dlažbou a truhlářky zpracovanou letní dřevěnou pergolou se sezením a s výhledem na bazén, v J-V rohu zelené zahrady, v ploše 6 m2 a s přístupovým chodníkem podél V hranice pozemku,
- zřízení dlážděného obcházkového chodníku s obrubami na Z straně domu v rozsahu v rozsahu 6 m2,
- oplocení mezi zahradami na V, J a Z straně je z pletiva se sloupky a s nízkou podezdívkou z betonových prefabrikovaných tvárnic
- dřevěné oplocení ze strany Z, i včetně vyšší cihlové zídky, která fyzicky i opticky odděluje prostor od sousedního RD a to i včetně istanlované dřevěné konstrukce na květináče s rotlinami a dřevinami.
b) v předzahradě:
- vybudování dlážděného vjezdu do (vestavěné) garáže s obrubami, na S straně domu v ploše 22 m2,
- vybudování dlážděného vstupu do domu s obrubami, na S straně domu v ploše (8) m2,
- vybudování dlážděného odstavného parkovacího stání s obrubami, na S straně domu v ploše 16m2 pro odstavení dalšího vozidla (jako řešení problematického parkování v prostoru veřejného prostranství před domem),
- vybudování záhonů s obrubami mezi dlážděnými plochami na S straně domu, s osázením okrasných dřevin a rostlin (dle návrhu zahradní firmy),.
- instalace malého zahradního domku na dlážděné ploše (5) m2 u pilířku přípojky elektro, pro uložení zahradního nářadí a dalších pracovních pomůcek,
- zřízení dlážděného obcházkového chodníku s obrubami na S a Z straně domu v rozsahu v rozsahu (8) m2,
- oplocení v čele RD při veřejné komunikaci je z pletiva se sloupky s nízkou podezdívkou a je navrženo pro předpokládané dokončení z naší strany oplocení ze zděných sloupků s nízkou podezdívkou a ocelovými prvky (křídla vstupní branky a vjezdové brány a jednotlivých polí) a s instalací mechanického či el. ovládané vjezdové brány a slaboproudých zařízení (el. vrátný, zvonek.)- je zahrnuto v prodejní ceně.
V případě zájmu:
- je možné instalovat nad odstavné parkovací stání před domem překrytí pergolou se zastřešením ze strukturovaných sklolaminátových desek tak, aby se zvýšila ochrana zaparkovaného vozidla před povětrnostními vlivy.
Závěrem je dobré upozornit, že po shlédnutí nemovitosti a v případě vážného zájmu, je možné na základě dohody realizovat i další nadstandardní úpravy dle specifických požadavků a představ (např. instalace zavlažovacího systému či fotovoltaických panelů apod.). Nyní sleva ve výši 300.000 Kč.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+kk
plocha:
123 m²
cena:
9.845.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více