Prodej bytu Ostatní, 158 m² bez realitky

Dělnická, Praha - Holešovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Moderní skutečně loftový byt v Praze 7 - Holešovicích

Prodám loftový byt v osobním vlastnictví v Praze 7 - Holešovicích. Jedná se o neobvykle řešenou konverzi bývalých výrobních prostor na prostorný atypický byt. Loft je součástí dvorního traktu domu a je velmi tichý. Byt má 158 m2 obytné plochy a patří k němu 2 parkovací stání ve dvoře objektu (jedno kryté...
Moderní skutečně loftový byt v Praze 7 - Holešovicích

Prodám loftový byt v osobním vlastnictví v Praze 7 - Holešovicích. Jedná se o neobvykle řešenou konverzi bývalých výrobních prostor na prostorný atypický byt. Loft je součástí dvorního traktu domu a je velmi tichý. Byt má 158 m2 obytné plochy a patří k němu 2 parkovací stání ve dvoře objektu (jedno kryté v tzv. parkliftu, druhé na samostatném pozemku, vše v osobním vlastnictví). Je dispozičně řešen velmi netypicky a originálně – hlavní prostor má výšku stropu 6m, v části bytu je provedena patrová vestavba. Má velikou obývací halu vč. kuchyňského koutu, 3 prostorné ložnice, dvě koupelny (jednu větší s vanou a sprchovým koutem, druhou v patře menší se sprchovým koutem a toaletou), samostatnou toaletu, šatní a úklidovou místnost, prostorný vstupní prostor, k bytu je k dispozici i větší skladový prostor se samostatným vstupem ze společných prostor hned vedle bytu. Byt má vlastní nezávislé plynové podlahové vytápění a ohřev teplé vody. Při rekonstrukci byly použity pouze kvalitní značkové materiály a zařizovací předměty. Byt byl navržen architekty z prestižního D3A studia (Fiala, Polubědovová – více informací na www.d3a.cz). Provedení loftu bylo oceněno odbornou veřejností a prezentováno v řadě knih (Ročenka architektů, Industriální stopy, Praha architektonická), odborných časopisů (Architekt, Dolce Vita, Moderní byt …) i televizi (např. pořad Styl).

Byt je vhodný pro náročného zájemce, který ocení jednak jeho design a zpracování a rovněž polohu blízko centra města s pěší dostupností všech služeb. Je připraven k okamžitému nastěhování, v případě zájmu možnost přenechání vnitřního vybavení (kuchyňský nábytek, bílá technika, elektronika atd., vše v perfektním stavu, minimálně používané).

Nadstandardní vybavení bytu:

• Sytém zabudovaného domácího kina (audio - Bose, video – stropní DPL projektor, projekce na motoricky ovládané plátno o ploše 3x4 m).
• Centrální vysavač Husky (v jednotlivých pokojích jsou zásuvky pro vysavač, přenese se pouze hadice - rychlý úklid prostorného bytu).
• Systém zabezpečení bytu DSC (zabezpečení prostoru vstupních dveří a pokojů prostorovými čidly a čidlem pro případný únik plynu u plynového kotle, vnitřní a venkovní alarm, ústředna s alfanumerickým displejem, dálkové ovládání, napojení na telefonní linku, možnost napojení na pult centrální ochrany).
• Vlastní televizní, rádiová a satelitní anténa.
• Rozvod pro 2 telefonní linky po celém bytě.
• Designová luxusní sanitární keramika a baterie (Duravit, Gessiq, Kaldewei).
• Dřevěná podlaha v patře bytu (mozaika z tropického dřeva).

RK prosím nevolat!
zobrazit celý popis
Modern loft apartment in Prague 7 - Holesovice

A large loft apartment near the centre of Prague for sale. It is a former industrial space which was converted into an attractive, unique apartment. Loft is part of the courtyard wing of the building and is very quiet. 158 m2 of living space, with 2 parking places in the courtyard (one in covered garage and second assigned space right in front of...
Modern loft apartment in Prague 7 - Holesovice

A large loft apartment near the centre of Prague for sale. It is a former industrial space which was converted into an attractive, unique apartment. Loft is part of the courtyard wing of the building and is very quiet. 158 m2 of living space, with 2 parking places in the courtyard (one in covered garage and second assigned space right in front of apartment). Interior is distinctive and stylish – main space has 6-metre ceilings and part of the apartment is divided into two floors. Apartment has huge living room with kitchen and dining room, 3 roomy bedrooms, 2 bathrooms (one bigger with bath and corner shower, the second with corner shower and toilet), separate toilet, cloak-room, and laundry room, large foyer and very handy storage space with independent entrance from the common area. Loft has its own gas central heating and hot water supply. Only quality brand materials and furnishings were used for the reconstruction. Loft was designed by architects from a very prestigious architectural studio d3a (architects Fiala, Polubedovova – check their website at www.d3a.cz). Design of the loft received many awards at prestigious architectural events and in design magazines.

Loft would suit an exacting individual who will appreciate both the design and the location close to the city centre, or a family with children, who could take advantage of the loft’s accessibility to numerous services, all located within walking distance. Loft is ready for immediate occupancy. If requested, quality furniture, electronics etc. can convey.

Above the standard equipment:

• Built-in home cinema system including 3 x 4 m projection screen (Audio Bose, ceiling DLP projector, motor projection screen)
• Central vacuum cleaner
• Central alarm unit
• Own TV, radio and satellite aerials
• Two land telephone lines
• Luxurious designer bathroom fixtures
• Tropical wood flooring
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
Ostatní
plocha:
158 m²
cena:
12.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více