Prodej domu 135 m² bez realitky

Staré Smrkovice, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

RD je velmi kvalitně přestavěn, vše je nové od podlah, zdí z CD bloků po střechu BRAMAC, dřevěná Eurookna, dveře dub a komín. V přízemí je velká místnost s kuchyňským koutem, krbovými kamny a krásným dřevěným stropem, jehož součástí je schodiště do 1.patra.Dále je zde nová koupelna se sprchovým koutem RAVAC a WC GEBERIT a samostatný pokoj. V 1. patře je hala a...
RD je velmi kvalitně přestavěn, vše je nové od podlah, zdí z CD bloků po střechu BRAMAC, dřevěná Eurookna, dveře dub a komín. V přízemí je velká místnost s kuchyňským koutem, krbovými kamny a krásným dřevěným stropem, jehož součástí je schodiště do 1.patra.Dále je zde nová koupelna se sprchovým koutem RAVAC a WC GEBERIT a samostatný pokoj. V 1. patře je hala a 2 pokoje, podkroví je kvalině odizolováno se střešními okny a plovoucími podlahami. Menší pozemek je na klidném místě u potoka s výhledem na Hořice, součástí stavení je velká stodola. Je možnost parkování před domem na předzahrádce.
RD se nachází v klidné části obce mimo hlavní silnici, nedaleko je obchod, restaurace se sálem, školka, obecní úřad, zastávka autobusu, 1 km vlak.
Napojení na inženýrské sítě: plyn, elektřina a vodovod, odpad - jímka. Vytápění 2 x WAW, sporák plyn + el.trouba.
Možno předat i se zařízením dle dohody. Ideální k rekreaci i k trvalému bydlení. Ihned volné.
zobrazit celý popis
RD 4 bedrooms everything is new - floors, walls, wooden euro, oak doors, roof and chimney BRAMAC. There is a large room with kitchenette, fireplace and beautiful wooden ceiling, which includes a staircase to 1st floor. There is also a new bathroom with shower and toilet RAVAC GEBERIT and a separate room. In 1 floor of the hall and two rooms, the attic is insulated kvalině with roof windows and...
RD 4 bedrooms everything is new - floors, walls, wooden euro, oak doors, roof and chimney BRAMAC. There is a large room with kitchenette, fireplace and beautiful wooden ceiling, which includes a staircase to 1st floor. There is also a new bathroom with shower and toilet RAVAC GEBERIT and a separate room. In 1 floor of the hall and two rooms, the attic is insulated kvalině with roof windows and floating floors. Less land is in a quiet spot overlooking the creek Hořice, part of the building is a large barn. The parking in front on the terrace.
RD is located in a quiet village off the main road near the shop, restaurant hall, school, municipal office, bus stop, 1 km train.
Connection to utilities: gas, electricity and water, waste - sink. Heating 2 x WAW el.troubou gas stove.
May be submitted with the device according to the agreement. Ideal for recreation or permanent habitation. Immediately available.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+kk
plocha:
135 m²
cena:
2.400.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více