Prodej domu 178 m² bez realitky

Na Americe II, Jirny, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji novostavbu nízkoenergetického samostatně stojícího rodinného domu (RD) 5+1 s užitnou plochou 178 m2, na parcele 1028 m2 v obci Nové Jirny. RD je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a EL (plyn zaveden do kiosku na hranici pozemku). Jedná se o přízemní objekt se sedlovou střechou s podkrovím (podkroví možno výhledově upravit na bytové prostory a...
Nabízíme k prodeji novostavbu nízkoenergetického samostatně stojícího rodinného domu (RD) 5+1 s užitnou plochou 178 m2, na parcele 1028 m2 v obci Nové Jirny. RD je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a EL (plyn zaveden do kiosku na hranici pozemku). Jedná se o přízemní objekt se sedlovou střechou s podkrovím (podkroví možno výhledově upravit na bytové prostory a zvětšit užitnou plochu o cca 80 m2). RD má 2 koupelny, samostatnou prostornou kuchyň spojenou s obývacím pokojem průchodem a s přímým výstupem na zastřešenou terasu, technickou místnost a 4 pokoje. Při výstavbě RD byly použity moderní svislé i vodorovné konstrukce se zaměřením na úsporu tepelné energie (tepelná izolace stěn, podlah a stropů v tl. 200 mm) splňují parametry “pasivního domu“. Vytápění podlahové, zdroj vytápění elektrokotel o výkonu 6 kW. K RD přísluší samostatná prostorná garáž s dálkově ovládanými vraty a vstupní bránou, před garáží je možno zaparkovat další 2 vozidla. Na jihovýchodní straně RD je umístěn zapuštěný bazén o rozměrech 4x8 m s bazénovou technologií umístěnou v garáži. Zahrada na jihovýchodní straně pozemku je již upravena (osázená rostlinná vegetace a založen nový travní porost), zdrojem vody pro závlahu vlastní vrtaná studna. RD přímo sousedí se stávající novou obytnou zástavbou obce Nové Jirny. RD se nachází v lokalitě, která přímo sousedí s Klánovickým lesem, obcí Šestajovice a Klánovice a volně navazuje na zelený pás podél Jirenského potoka a na nezastavitelné pásmo ochrany vodního zdroje.
RD je vzdálen pouhé 2 km od nájezdu na dálnici D11 Praha- Hradec Králové, nákupní centrum „Černý Most“ je dostupné do 10 minut, centrum Prahy do 20 minut. V obci Jirny školka, škola, zdravotní středisko, pošta a samoobsluha. Obec je 2 pravidelnými linkami MHD propojena s dopravním uzlem na Černém mostě. Vlakové spojení s centrem Prahy je z nedalekých Úval či Klánovic.
Při rychlém jednání možná sleva.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
178 m²
cena:
7.190.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více