Prodej pozemku bez realitky

Praha - Klánovice

2.950.000 Kč

Popis

Obec Šestajovice navazuje na část Prahy 9 – Klánovice. Tato lokalita je nejvyhledávanějším místem k bydlení díky své exklusivní pozici v chráněné přírodní oblasti, v blízkosti lesa a přímému spojení s Prahou. V této lokalitě je na dosah, jak sportovní vyžití obyvatel, tak kompletní infrastruktura k bydlení a kulturní zázemí.

V lokalitě Šestajovice-Klánovice se nachází Klánovický les, který je svou rozlohou největší lesní plochou v Praze. Golfové hřiště a klub se schválenou plánovanou výstavbou 18. jamkového areálu. Ke sportovní aktivitě občané využívají tenisové kurty, koupaliště, sportovní a fotbalové hřiště.

Do centra hlavního města ČR Prahy je možné autem dorazit za 20minut. Na pražské METRO dojedete za 5 minut autem nebo autobusem. V místě je pražská městská doprava, kterou je možné dopravit se přímo do centra Prahy za kulturou a památkami historického města.

Nabízíme Vám dva volné pozemky na výstavbu rodinného domu k bydlení v nádherném místě v blízkosti lesa. Tyto luxusní pozemky jsou poslední a jedinečné svou pozicí.

K pozemkům je nová příjezdová asfaltová cesta a k hranici jsou přivedeny kompletní inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina a plyn)

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 131298
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Pozemek
Dispozice
Plocha 674 m²
Cena: 2.950.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Klánovice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 750

Aktivních inzerátů
bez provize

9 149

Realizovaných obchodů
tento rok

439 375 162 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej pozemku bez realitky

2.950.000 Kč